Resovia nie dała rady Fenerbahce w Pucharze CEV

Na szczęście jest jest jeszcze rewanż, do którego po wyniku 2:3 wcale nie musimy przystępować z wielkim pesymizmem.

Resovia nie dała rady Fenerbahce Na szczęście jest jeszcze rewanż... Resovia w Pucharze CEV przegrała z Fenerbahce 2:3. Zespół Andrzej Kowala miał okresy dobrej gry, ale na naszpikowanego gwiazdami rywala to nie wystarczyło Rzeszowianie w Pucharze CEV przegrali z Fenerbahce Stambuł 2:3. Na szczęście jest jeszcze rewanż, do którego wcale nie musimy przystępować z wielkim pesymizmem Zła wiadomość jest taka, że Resovia nie ma jeszcze za sobą problemów z którymi ostatnio boryka się w Pluslidze. Zespół Andrzej Kowala w meczu z Fenerbahce popełnił mnóstwo błędów. Olieg Achrem wybitnie nie miał swojego dnia na przyjęciu, zniecierpliwiony szkoleniowiec już na początku drugiej partii wprowadził Dobrowolskiego na rozegranie, ale jego podopieczni cały czas grali nierówno. Na szczęście zdarzały się również okresy dobrej gry, przebudził się Marko Bojić jednak na naszpikowanego gwiazdami rywala niesionego dopingiem czterech kibiców to nie wystarczyło. Rewanż 8 lutego w Rzeszowie.

Zła wiadomość jest taka, że Resovia nie ma jeszcze za sobą problemów z którymi ostatnio boryka się w Pluslidze. Zespół Andrzej Kowala popełnił mnóstwo błędów, Olieg Achrem wybitnie nie miał swojego dnia na przyjęciu, zniecierpliwiony szkoleniowiec już na początku drugiej partii wprowadził Dobrowolskiego na rozegranie, ale jego podopieczni cały czas grali nierówno.

Na szczęście zdarzały się również okresy dobrej gry, przebudził się Marko Bojić ale na naszpikowanego gwiazdami rywala niesionego dopingiem czterech kibiców to nie wystarczyło.

Rewanż 8 lutego (środa) w Rzeszowie. Ivan przyjeeedzieee!

 

 

I znajomy Zbyszka z klasy bydlęcej ;)

 

 

Fenerbahce Stambuł 3
Asseco Resovia 2

Sety: 25:18, 22:25, 23:25, 25:19, 15:10