Sport.pl

Przykro mi drogi Xabi Alonso, Scott Parker jest nowym Panem Idealnym

Wybacz Xabi, wiesz, że cię kocham, że mógłbyś być Jamesem Bondem, Ryanem Goslingiem i księciem z bajki, ale Scott Parker jest a) Anglikiem b) posiadaczem najgenialniejszej fryzury na świecie c) lepszą wersją księcia Williama. I ma absolutnie najpiękniejsze zdjęcie na świecie.
Nowy ideał Przykro mi drogi Xabi Alonso, Scott Parker jest nowym Panem Idealnym. Scott Parker wziął udział w sesji zdjęciowej, po której nic już nie jest takie samo. Piłkarz wygląda jak skrzyżowanie angielskiego lorda z Indianą Jonesem. Wybacz Xabi, wiesz, że cię kochamy, że mógłbyś być Jamesem Bondem, Ryanem Goslingiem i księciem z bajki, ale Scott Parker jest: a) Anglikiem; b) posiadaczem najgenialniejszej fryzury na świecie; c) lepszą wersją księcia Williama. I ma absolutnie najpiękniejsze zdjęcie na świecie. Nasze zauroczenie Scottem Parkerem trwa od pierwszego wejrzenia - jak można w XXI wieku w Premier League wyglądać jak skrzyżowanie angielskiego lorda z młodym Indianą Jonesem? Albo jakby się brało udział w nieustannym castingu do "Boardwalk Empire", tudzież "Szpiega"? I mieć na imię "Scott", a na nazwisko "Parker", grać w reprezentacji Anglii i robić sobie takie zdjęcia? Za zdjęcie bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy Kasi, która komiksowego wręcz (tak, bohaterem Marvela też mógłby zostać) Scotta wkleiła na nasz facebookowy profil.

Mój crush na Scotta Parkera trwa od pierwszego wejrzenia - jak można w XXI wieku w Premier League wyglądać jak skrzyżowanie angielskiego lorda z młodym Indianą Jonesem? Albo jakby się brało udział w nieustannym castingu do "Boardwalk Empire", tudzież "Szpiega"? I mieć na imię "Scott", a na nazwisko "Parker", grać w reprezentacji Anglii i robić sobie takie zdjęcia?

Scott Parker

Miau.

Za zdjęcie bardzo, bardzo, bardzo dziękuję Kasi, która komiksowego wręcz (tak, bohaterem Marvela też mógłby zostać) Scotta wkleiła na nasz facebookowy profil.

Scott Parker

Miau x 1000.

10 filmów, w których powinien zagrać Xabi Alonso >>Kliknij, by obejrzeć galerię

Więcej o: