Kuba Rzeźniczak jest po naszej stronie

Nasz ulubiony legionista ma podobną wizję świata. Nie dość, że doradza pochwala to, czym zajmujemy się od dawna, to jeszcze robi sobie zdjęcia, mające ułatwić nam zadanie.

Na swoim facebookowy, profilu Kuba zamieścił demota z pamiętnym pocałunkiem Sary i Ikera i podpisem ''Dziewczyno, zakochaj się w piłkarzu. Jeśli pokocha cię tak jak tę grę, będziesz najszczęśliwsza na świecie''.

And we're like:

Captain

Dziwi nas jedynie, że w komentarzach pod postem nie znalazło się od razu 239 tysięcy ofert towarzysko - matrymonialnych, ale tym lepiej dla nas Was. Ptaszki ćwierkają, że Kuba jest obecnie stanu wolnego, ale wiecie, taki stan nie trwa nigdy długo u piłkarzy, a więc zabierzcie się jakoś umiejętnie, dyskretnie i zręcznie do dzieła. Tylko nie zapomnijcie, kto Wam o tym powiedział. Chcemy ekskluziva na wywiad z Victorią&Davidem/Sarą&Ikerem/Cristiano&Iriną polskiej Ekstraklasy. Koniecznie w otoczeniu zieleni i z psami. I fotelami klubowymi w tle. I kolegami. Kolegami też klubowymi.

Żeby jeszcze bardziej zachęcić nas do idei zakochiwania się w piłkarzu Kuba pstryka sobie (a raczej jemu pstrykają) fotki, wobec których trudno zachować zimną krew. Legia przebywa obecnie na zgrupowaniu w Turcji, wygrywa sparing za sparingiem, ciężko trenuje, a kiedy nie trenuje... no cóż, dowiadujemy się tego ze zdjęć na profilu Czytelniczki nudle1993, a zobaczyć możecie w naszej galerii.