Hello handsome, czyli Kimi Raikkonen zabiera bolid Lotusa na przejażdżkę

A w czarnym kombinezonie swojego nowego pracodawcy wygląda tak:Raikkonen w bolidzie Lotusa Powrót do Formuły 1. Kimi Raikkonen po raz pierwszy od 2009 roku zasiadł za kierownicą bolidu. Zespół Lotus przygotował dla niego specjalne dwudniowe testy na torze w Walencji Kimi Raikkonen po raz pierwszy od 2009 roku zasiadł za kierownicą bolidu Formuły 1. Zespół Lotus przygotował dla niego specjalne dwudniowe testy na torze w Walencji, by mógł ponownie przyzwyczaić się do prowadzenia maszyny F1. Testy poza oficjalnymi terminami FIA są zabronione, dlatego Kimi mógł na razie przejechać się modelem z 2010 r. Samochód na sezon 2012 będzie miał okazję sprawdzić już na początku lutego podczas testów w Jerez.

Wreszcie widać efekty pracy nad powrotem do sylwetki kierowcy F1! Pora najwyższa, bo Iceman dziś po raz pierwszy od 2009 roku zasiadł za kierownicą bolidu. Zespół Lotus przygotował dla niego specjalne dwudniowe testy na torze w Walencji, by mógł ponownie przyzwyczaić się do prowadzenia maszynerii F1. Jak wiadomo, testy poza oficjalnymi terminami FIA są zabronione, dlatego Kimi mógł na razie przejechać się modelem z 2010. Samochód na sezon 2012 będzie miał okazję sprawdzić już na początku lutego podczas testów w Jerez.

Już teraz zaprezentował za to światu projekt kasku:

 

Podoba się?

Zdjęcia z pierwszego dnia testów, które na swoim Facebooku opublikował zespół Lotus, do obejrzenia w galerii oraz na blogach kimsterowej i loading.

P.S. Napisałyśmy, że będziemy teraz czekać, aż Kimi zwerbalizuje swoje wrażenia z przejażdżki, ale już chyba wiemy, jakich słów możemy się spodziewać ;)