Plaga kontuzji nie opuszcza kadry polskich szczypiornistów

Tomek Rosiński nie pojedzie na Mistrzostwa Europy!

Plaga kontuzji w kadrze szczypiornistów Tomek Rosiński nie pojedzie na Mistrzostwa Europy! Tomasz Rosiński doznał kontuzji podczas treningu reprezentacji szczypiornistów. Według wstępnych diagnoz złamał kciuk, co oznacza trzymiesięczną przerwę w grze. Plaga kontuzji w polskiej reprezentacji piłki ręcznej zdaje się nie mieć końca. Podano właśnie informację, że Tomek Rosiński nie pojedzie na mistrzostwa europy. Wcześniej z udziału w rozpoczynających się w niedzielę w Serbii zawodach urazy bądź długi proces ich leczenia wykluczyły Sławka Szmala i Marcina Lijewskiego. Teraz poważnej kontuzji doznał Tomasz Rosiński. Wstępne diagnozy mówią o złamanym kciuku, co oznaczać może nawet trzymiesięczną przerwę w grze. - Bardzo tego żałuję. Trzymam jednak kciuki za chłopaków i mam nadzieję, że będą w każdym meczu walczyć skutecznie o zwycięstwo - powiedział rozgrywający.

Przypomnijmy, że wcześniej z udziału w rozpoczynających się w niedzielę w Serbii zawodach,  urazy bądź ich długi proces leczenia wykluczyły Sławka Szmala i Marcina Lijewskiego. Niestety to nie koniec złych wiadomości. Na jednym z treningów kadry poważnej kontuzji doznał Tomasz Rosiński. Wstępne diagnozy mówią o złamanym kciuku, co oznaczać może nawet trzymiesięczną przerwę w grze.

Bardzo tego żałuję. Trzymam jednak kciuki za chłopaków i mam nadzieję, że będą w każdym meczu walczyć skutecznie o zwycięstwo - powiedział rozgrywający.

[źródło:vivetargi.pl]

 

No z tym trzymaniem kciuków [suchar alert] to byśmy może jednak Tomku nie przesadzały. Mamy nadzieję, że nasze zdwojone wystarczy. Wy też będziecie musiały się  teraz bardziej postarać, bo oj, będzie ciężko.

Tymczasem polska kadra zakończyła wczoraj ostatni etap przygotowań do mistrzostw. Występ reprezentacji w Totalkredit Cup na swoim blogu podsumowała za nas