Buttmiltonowy pojedynek na zimowy sweter

Obydwa ładne, będzie ciężko.

Buttmiltonowy pojedynek na swetry Jenson Button i Lewis Hamilton pozowali dla niemieckiego "Vogue'a" w swetrach Jenson Button i Lewis Hamilton pozowali dla niemieckiego "Vogue'a" w swetrach. Jenson Button założył golf, czyli fason pod żadnym pozorem nie do zaakceptowania Zdjęcie pochodzi z niemieckiego wydania "Vogue" i nie mamy pewności, czy jest takie znowu aktualne, ale tumblrowy świat przedstawia nam je właśnie teraz. Poza pozowaniem w swetrach panowie wystąpili również w ładnych płaszczach i brzydkich spodniach. Ale wróćmy do naszego tytułowego plebiscytu. Jenson Button strzela sobie w stopę, zakładając fason pod żadnym pozorem i dla żadnej płci nie do zaakceptowania (chyba, że wy lubicie golfy), ale już niejednokrotnie udowadniał, że ładnemu we wszystkim ładnie. Lewis Hamilton ma za to zdecydowanie fajniejszy sweter, trzeba też przyznać, że w tej sesji prezentuje się naprawdę dobrze, ale Jenson Button to to jednak nie jest.

Zdjęcie pochodzi z niemieckiego wydania Vogue i nie mamy pewności czy jest takie znowu aktualne, ale tumblrowy świat przedstawia nam je teraz, my wcześniej nie widziałyśmy, więc już mniejsza o to. Poza swetrowi panowie wystąpili również w ładnych płaszczach, brzydkich spodniach:

 

 

Ale wróćmy do naszego tytułowego plebiscytu. Jenson strzela sobie w stopę zakładając (jak dla mnie) fason absolutnie, pod żadnym pozorem i dla żadnej płci nieakceptowalny fason (no chyba, że Wy lubicie golfy), ale już niejednokrotnie udowadniał, że ładnemu we wszyst...

 

No dobra. Ważne, że tu jest ładnie.

Lewis ma za to zdecydowanie fajniejszy sweter, trzeba też przyznać, że w tej sesji prezentuje się naprawdę dobrze, no ale Jenson Button to to jednak nie jest.

Reasumując, u nas wygrywa Jens, no ale to było chyba wiadomo, zanim padło pierwsze słowo tego tekstu. A Wy, jak uważacie?