Tadam! Patrzcie, co wyciekło z oficjalnej strony Arsenalu

Henryk Brodaty w swojej nowej/starej koszulce. Wprawdzie deal nie jest jeszcze dopięty na ostatni guzik, ale po czymś takim chyba musi się dopiąć, prawda?
Thierry Henry znów w koszulce Arsenalu Patrzcie, co wyciekło z oficjalnej strony Arsenalu Na stronie Arsenalu pojawiło się zdjęcie Thierry'ego Henry w koszulce klubu. Gracz ma być wypożyczony na 2 miesiące, ale brak jeszcze oficjalnego potwierdzenia Patrzcie, co wyciekło z oficjalnej strony Arsenalu. Thierry Henry w swojej nowej/starej koszulce. Wprawdzie umowa nie jest jeszcze dopięta na ostatni guzik, ale po czymś takim chyba musi się dopiąć, prawda? Na dzień przed końcem roku pisałyśmy o tym, że legenda Arsenalu wraca na Emirates. Wprawdzie tylko na dwa miesiące, ale przecież pamiętamy już takie wypożyczenia z MLS - David Beckham dawał Milanowi w ten sposób bardzo mocne wzmocnienie. Kontrakt nie jest jeszcze dopięty, ale oficjalna strona Arsenalu "przypadkiem" wypuściła już zdjęcie Henry'ego w koszulce z armatką na piersi. No to już, dawajcie tego Henryka, bo w poniedziałek Arsenal, choć wygrywał już 1:0, ostatecznie przegrał w końcówce z Fulham 1:2. Djourou dostał czerwoną kartkę, ale niestety, nie popisał też się nasz Wojtek Szczęsny.

Na dzień przed końcem roku pisałyśmy o tym, że legenda Arsenalu wraca na Emirates. Wprawdzie tylko na chwilę (na dwa miesiące), ale przecież pamiętamy już takie wypożyczenia z MLS - David Beckham dawał Milanowi w ten sposób bardzo mocne wzmocnienie. Kontrakt nie jest jeszcze dopięty - ale oficjalna strona Arsenalu "przypadkiem" wypuściła już zdjęcie Henry'ego w koszulce z armatką na piersi.

No to już, dawajcie tego Henryka, bo wczoraj Arsenal, choć wygrywał już 1:0, ostatecznie przegrał w końcówce z Fulham 1:2. Djourou dostał czerwoną kartkę, ale niestety, nie popisał też się nasz Wojtuś:


UlarsHghl przez martinmaxx

BTW: ładny ten Bryan Ruiz z Fulham, prawda?

Co zapamiętamy z piłkarskiego roku 2011?>>

r

 

10 największych  Ciach Arsenalu ery Wengera>>