O nie! Kolejna kontuzja w kadrze polskich szczypiornistów!

Marcin Lijewski nie pojedzie na Mistrzostwa Europy?

Znowu kontuzja w kadrze szczypiornistów Marcin Lijewski nie pojedzie na Mistrzostwa Europy? Marcin Lijewski po meczach ligowych w Bundeslidze skarżył się na ból. Okazało się, że ma pęknięte żebra. Nie wiadomo, czy szczypiornista pojedzie na ME Najpierw Sławomir Szmal, teraz to. Marcin Lijewski po ostatnich meczach ligowych w Bundeslidze skarżył się na ból. Mimo że na początku nie wyglądało to na nic groźnego, po badaniach okazało się, że gwiazda i ostoja reprezentacji ma pęknięte żebra. Czy to oznacza, że Marcina Lijewskiego zabraknie na rozpoczynających się w połowie stycznia Mistrzostwach Europy? (Przypomnijmy, że Polacy będą grali tam przede wszystkim o miejsce w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk, wysokie miejsce będzie zatem ważne jak nigdy). Na razie nic jeszcze nie wiadomo, a sam zawodnik stwierdza, że "pozostaje tylko czekać".

Najpierw Sławek Szmal, teraz to. Marcin Lijewski po ostatnich meczach ligowych w Bundeslidze skarżył się na ból, i mimo, że na początku nie wyglądało to na nic groźnego, po badaniach okazało się, że gwiazda i ostoja reprezentacji ma pęknięte żebra.

Czy to oznacza, że Marcina Lijewskiego zabraknie na rozpoczynających się w połowie stycznia Mistrzostwach Europy? (Przypomnijmy, że Polacy będą grali tam przede wszystkim o miejsce w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk, wysokie miejsce będzie zatem ważne jak nigdy). Na razie nic jeszcze nie wiadomo, a sam zawodnik stwierdza, że "pozostaje tylko czekać".

A więc zaciskajmy kciuki i czekajmy, a czekanie umilmy sobie jakimś ładnym zdjęciem

 

 

Zdrowia Lijek!

[źródło:wp.pl]