Pierre Pujol zabrał głos w sprawie włosów Pierra Pujola

To już nie jest fryzura, to jest fakt społeczny.

Pierre Pujol w sprawie włosów To już nie jest fryzura, to jest fakt społeczny. Nie robię z włosami niczego szczególnego. Pozwalam im żyć. Nie mam też zamiaru ich ścinać - powiedział Pierre Pujol w wywiadzie dla portalu cksport.pl Rozgrywający Farta Kielce tuż przed świętami udzielił bardzo ciekawego wywiadu portalowi cksport.pl i przymiotnika "ciekawy" nie używamy tutaj ani trochę na wyrost. W rozmowie, poznajemy Pierra głównie z jego pozasportowej strony - dowiadujemy się jak żyję mu się w Polsce, jak smakuje mu nasza kuchnia, jak idzie nauka języka, a nawet, co sądzi o naszej grupie na Euro. Fanki siatkarza mieszkające w Kielcach dostają niezłą instrukcję, gdzie można spotkać swojego idola. Przeczytajcie, co Pierre mówi o swoich włosach: "Tak naprawdę, poza oczywistymi czynnościami, nie robię z nimi niczego szczególnego. Po prostu pozwalam im żyć. Każdy idzie sobie w swoją stronę. Nie mam też zamiaru ich ścinać." Sielankową atmosferę zakłóca nieco odpowiedź na pytanie o polskie dziewczyny: "Mam dziewczynę i nie mogę odpowiedzieć na to pytanie. A tak poważnie uważam, że w każdej części świata jest dużo pięknych dziewczyn."

Rozgrywający Farta Kielce tuż przed świętami udzielił bardzo ciekawego wywiadu portalowi cksport.pl i przymiotnika "ciekawy" nie używamy tutaj ani trochę na wyrost. W rozmowie poznajemy Pierra głównie z jego pozasportowej strony, dowiadujemy się jak żyje mu się w Polsce, jak smakuje mu nasza kuchnia, jak idzie nauka języka, a nawet co sądzi o naszej grupie na Euro (serio).

Fanki siatkarza mieszkające w Kielcach dostają niezłą instrukcję, gdzie można spotkać swojego idola, w niektórych momentach serca szybciej mogą zabić również rezydentkom Krakowa (mnie zabiło). Ale i tak wszyscy czekają w napięciu, co Pierre powie o swoich włosach. A oto co mówi:

 

Tak naprawdę, poza oczywistymi czynnościami, nie robię z nimi niczego szczególnego (śmiech). Po prostu pozwalam im żyć. Każdy sobie idzie sobie w swoją stronę (śmiech). Nie mam też zamiaru ich ścinać.

 

 

 

Sielankową atmosferę zakłóca nieco odpowiedź na pytanie o polskie dziewczyny:

 

Mam dziewczynę i nie mogę odpowiedzieć na to pytanie (śmiech). A tak poważnie uważam, że w każdej części świata jest dużo pięknych dziewczyn. W Polsce również można znaleźć wiele ładnych, jak i (Pierre unosi dłonie z rozpostartymi palcami ku górze i robi specyficzny grymas twarzy)... brzydkich kobiet. Ale tak jest też  na przykład w Brazylii, czy w USA.

 

Ale who cares, włosy są najważniejsze.

A cały wywiad możecie przeczytać tutaj, polecamy!