Aww, Pierre nie uczesał się nawet na Wigilię

Nigdy jeszcze nie kochałyśmy go tak bardzo.

Pierre nie uczesał się na Wigilię Nigdy jeszcze nie kochałyśmy go tak bardzo. Siatkarz Pierre Pujol z Farta Kielce zaśpiewał "Pada śnieg". I to razem z Xavierem Kapferem i Janem Królem! Efektu można posłuchać na antenie Radia Plus Kielce. Ostatnio zaczęłyśmy panikować, że ktoś podstępnie zakradł się w okolice głowy siatkarza Pierre'a Pujola z grzebieniem, ale błyskawicznie na Facebooku uspokoiła nas jedna z czytelniczek, a kiedy wpadło nam w ręce zdjęcie z poniedziałkowej uroczystej wigilii Farta Kielce, mogłyśmy już spać spokojnie. No dobra, oddajmy Pierrowi, że chyba jednak coś z tymi włosami próbował zrobić, widać tu jakąś ingerencję (choć naszym głównym podejrzanym jest wiatr). Tylko że Pierre - nie trzeba! Twoje włosy prosto od poduszki to najlepsza fryzura europejskiej siatkówki. Zdjęcia z uroczystej wigilii znajdziecie w galerii na stronie Farta Kielce i na tym miałyśmy spokojnie zakończyć ten tekst, gdy wtem... Pierre śpiewa "Pada śnieg"! Razem z Xavierem Kapferem i Janem Królem! Refren po polsku! Popisów wokalnych trójki zawodników kieleckiego klubu można posłuchać na antenie Radia Plus Kielce. Pierre. Dlaczego ty nie leżysz jeszcze pod moją choinką?

We wczorajszych podsumowaniach zaczęłyśmy panikować, że ktoś podstępnie zakradł się w okolicę głowy Francuza z grzebieniem, ale błyskawicznie na Facebooku uspokoiła nas Magda, a kiedy wpadło nam w ręce zdjęcie z wczorajszej uroczystej Wigilii Farta Kielce, mogłyśmy już spać spokojnie.

No dobra, oddajmy Pierrowi, że chyba jednak coś z tymi włosami próbował zrobić, widać tu jakąś ingerencję (choć naszym głównym podejrzanym jest wiatr) i generalnie postęp od tego:

Widać. Tylko, że Pierre - nie trzeba! Twoje włosy prosto od poduszki to najlepsza fryzura europejskiej siatkówki.

Więcej zdjęć z uroczystej Wigilii znajdziecie w galerii na stronie Farta Kielce i na tym miałyśmy spokojnie zakończyć ten tekst, gdy wtem...

Pierre śpiewa!

"Pada śnieg"! Razem z Xavierem Kapferem i Janem Królem! Refren po polsku!

Popisów wokalnych trójki zawodników kieleckiego klubu można posłuchać na antenie Radia Plus Kielce i pod tym linkiem (na dole strony). Niestety mamy tylko wersję audio, ale do wizualizacji możecie posłużyć się tym zdjęciem:

 

 

Pierre. Dlaczego ty nie leżysz jeszcze pod moją choinką?