FIVB śledzi Bartka Kurka

Mogli by w sumie wyjść z tym śledzeniem poza boisko (no co, skoro już śledzą), ale nie narzekajmy.

FIVB śledzi Bartka Kurka Mogli by w sumie wyjść z tym śledzeniem poza boisko, ale nie narzekajmy Bartek Kurek pojawił się w kolejnym filmiku z cyklu FIVB Heroes. Jest on zmontowany na bazie materiałów z wrześniowych mistrzostw Europy Bartek Kurek pojawił się w kolejny filmiku z cyklu FIVB Heroes, którą część z Was już pewnie widziała. A co w tym konkretnym przypadku FIVB ma nam do zaoferowania? Jest to całkiem ciekawie zmontowany obrazek z wrześniowych mistrzostw Europy z Bartkiem w roli głównej. Mamy kilka ujęć boiskowych z perspektywy trybun, na podium, wizyt za kulisami, wypowiedzi kibiców i wreszcie, wisienkę na torcie w postaci przesłania od samego siatkarza, oczywiście w języku angielskim. Pozostaje nam tylko żałować, że skoro już śledzą Bartka, kamera nie wkracza w prywatną sferę siatkarza. Ciekawe, czego moglibyśmy się o naszym reprezentancie dowiedzieć?

Wideo, które zaraz Wam zaprezentujemy to kolejna odsłona projektu FIVB Heroes, którą część z Was już pewnie wiedziała (przynajmniej wnosząc po ilości linków, które zalały naszą pocztę - za każdy z osobna: dziękujemy).

A jest to całkiem ciekawie zmontowany filmik z wrześniowych mistrzostw Europy z Bartkiem w roli głównej. Mamy kilka ujęć boiskowych z perspektywy trybun, na podium, wizyt za kulisami, wypowiedzi kibiców i wreszcie, wisienkę na torcie w postaci przesłania od samego siatkarza, oczywiście w języku angielskim:

 

 

A o co chodzi z tym niemieckim? ;)

Więcej o: