Wybieramy Ciacho Pucharu Świata: WIELKI FINAŁ!

Polskie i międzynarodowe preselekcje zakończenia, prawdziwa zabawa zaczyna się teraz!

Sensacja w sondażu! Wybieramy Ciacho Pucharu Świata: WIELKI FINAŁ! W wielkim ciachowym sondażu na Ciacho siatkarskiego Pucharu Świata zabrakło Bartka Kurka! Bezkonkurencyjny okazał się Zibi Bartman. Polskie i międzynarodowe preselekcje zakończenia, prawdziwa zabawa zaczyna się teraz! Zaczniemy od trzęsienia ziemi: w finale zabraknie Bartka Kurka! No niestety, trzymamy się parytetów i zgodnie z obietnicą z polskiego półfinału przechodzi tylko trójka kandydatów. Bezkonkurencyjny okazał się Zibi Bartman, a o drugie miejsce do końca walczyli Kruszyna i Winiar, którzy zostawili Bartka Kurka daleko za sobą. Dobra wiadomość jest taka, że współczynnik "polskości" w ostatecznej rozgrywce wzrośnie za sprawą Andrei Anastasiego, który zmiażdżył rywali w półfinale międzynarodowym. Kto jeszcze wywalczył sobie miejsce w końcowym głosowaniu? Oto wybrana przez Was dziesiątka finalistów: Matt Anderson, Andrea Anastasi, Cristian Savani, Zibi Bartman, Aleksandar Atanasijević, Facundo Conte, Michał Winiarski, Ivan Miljković, Michał Łasko, Michał Kubiak. Głosowanie potrwa do środy. Do dzieła!

Zaczniemy od trzęsienia ziemi: w finale zabraknie Bartka Kurka! No niestety, trzymamy się parytetów i zgodnie z obietnicą z polskiego półfinału przechodzi tylko trójka kandydatów. Bezkonkurencyjny okazał się Zibi Bartman, a o drugie miejsce do końca walczyli Kruszyna i Winiar, którzy zostawili Bartka Kurka daleko za sobą.

Dobra wiadomość jest taka, że współczynnik "polskości" w ostatecznej rozgrywce wzrośnie za sprawą Andrei Anastasiego, który zmiażdżył rywali w półfinale międzynarodowym. Kto jeszcze wywalczył sobie miejsce w końcowym głosowaniu?

Oto wybrana przez Was dziesiątka finalistów:

Matt Anderson

 

 

Andrea AnastasiCristian Savani

 

Zibi Bartman

 

 

Aleksandar Atanasijević
Facundo Conte


 

Michał WiniarskiIvan Miljković

 

 

Michał Łasko 

Michał Kubiak

 

 

Głosowanie potrwa do środy. Do dzieła!

Największe Ciacho Pucharu Świata w Japonii to: