Wasz Wituś nadaje z piekła (odcinek specjalny)

Od spodu puka już tylko Nick Heidfeld.

Spowiedź ciachowa Witalija Pietrowa Wasz Wituś nadaje z piekła (odcinek specjalny). Witalij Pietrow opuszcza zespół Lotus Renault i najprawdopodobniej zostanie kierowcą teamu Marussia Virgin. Dowiemy się o tym 16 grudnia. Nawet nie wiem, od czego zacząć. Nazywam się Witalij Pietrow i chcę Wam opowiedzieć, co się stało... Dopiero co reprezentowałem Daleki Wschód Europy na Wyścigu (ekhem!) Mistrzów, ledwo Jenson zdążył skomplementować mój sweter w modnym kolorze burgund, Seb zachwycić się wydatną kością policzkową... I już nawet poszliśmy z Oksaną kupić prezent powitalny dla Kimiego... Gdy wtem... Coo? Co ten Stary Bulion zrobił? Wybiegłem z płaczem, cofnąłem prenumeratę Tytusa, Romka i A'Tomka, kiedy mi tu znowu coś w kieszeni wibruje, Oksana informuje, że mam iść do Marusi. To ja się ucieszyłem, wyciągam z szuflady wszystkie odcinki Czterech Pancernych i Psa na DVD, cooo? Jak to Marussia Virgin? Oksana, zgłupiałaś? I co ja niby będę relacjonował z padoku? Jak siedzę na dostawianym plastikowym krzesełku na stołówce i dojadam zupę po Alonso a Brunon przegania mnie miotełką? Jadę łowić ryby na Florydę. Wasz Wituś. P.S. Przejście Witusia do Marussi nie jest jeszcze przesądzone, ale wedle wszelkich prognoz tak stanie się 16 grudnia, na kiedy team przewidział konferencję prasową. Jak myślicie, lepszy rydz niż nic?

Nawet nie wiem od czego zacząć. Dopiero co reprezentowałem Daleki Wschód Europy na Wyścigu (ekhem!) Mistrzów, ledwo Jenson zdążył skomplementować mój sweter w modnym kolorze burgund...

 

Seb zachwycić się wydatną kością policzkową...

 

 

I już nawet poszliśmy z Oksaną kupić prezent powitalny dla Kimiego...

 

 

Gdy wtem...

Oksaanaa! Ile razy mam ci mówić żebyś zmieniła ten dzwonek. Coo? Co ten Stary Bulion zrobił?

 

 

Wybiegłem  z płaczem, cofnąłem prenumeratę Tytusa, Romka i A'Tomka, kiedy mi tu znowu coś w kieszeni wibruje, Oksana informuje, że mam iść do Marusi. To ja się  ucieszyłem, wyciągam z szuflady wszystkie odcinki Czterech Pancernych i Psa na DVD, cooo? Jak to Marussia Virgin?

Oksana, zgłupiałaś? I co ja niby będę relacjonował z padoku? Jak siedzę na dostawianym plastikowym krzesełku na stołówce i dojadam zupę po Alonso a Brunon przegania mnie miotełką?

 

 

Fuck this shit.

 

 

Jadę łowić ryby na Florydę.

 

 

Wasz Wituś

 

P.S. Przejście Witusia do Marussi nie jest jeszcze przesądzone, ale wedle wszelkich prognoz tak stanie się 16 grudnia, na kiedy team przewidział konferencję prasową. Jak myślicie, lepszy rydz niż nic?