Sport.pl

Pierre Pujol mógł się ostatecznie zrehabilitować za tę stłuczoną bombkę

Czas na kolejną odsłonę cyklu "Siatkarze i ozdoby świąteczne".

Siatkarze i choinka Pierre Pujol mógł się ostatecznie zrehabilitować za tę stłuczoną bombkę Pierre Pujol w towarzystwie kolegów z Farta Kielce odwiedził Zespół Szkół Społecznych im. M. Reja w Kielcach, gdzie zajął się ozdabianiem aniołków z masy solnej Pamiętacie jeszcze te urzekającą historię z Pierrem tłukącym ostatnią bombkę przeznaczoną na charytatywną aukcje Fundacji dr Clown? Na przyłączenie się do Akcji Bombka było już za późno, ale Pierre doczekał się kolejnej okazji świątecznej twórczości i wygląda na to, że tym razem niczego nie zepsuł. Francuz w towarzystwie reszty zespołu Farta Kielce odwiedził Zespół Szkół Społecznych im. M. Reja w Kielcach, gdzie mógł dać upust swoim artystycznym zapędom w szlachetnym celu. Drużynę podzielono na grupy, które zajęły się ozdabianiem aniołków z masy solnej, robieniem kartek świątecznych, oraz produkcją figurek z gliny w pracowni rzeźbiarskiej. (Mamy nadzieję, że Pierre został przydzielony do kartek). Efekty pracy siatkarzy opatrzone autografami będzie można nabyć na Świątecznym Kiermaszu w trakcie meczu ze Skrą Bełchatów, a dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na wyposażenie świetlicy Oddziału Dziecięcego Szpitala Psychiatrycznego w Kielcach. Na stronie Farta Kielce gdzie znajdziecie więcej informacji i galerię zdjęć z malowania.

Pamiętacie jeszcze te urzekającą historię z Pierrem tłukącym ostatnią bombkę przeznaczoną na charytatywną aukcje Fundacji dr Clown? Na przyłączenie się do Akcji Bombka było już za późno, ale Pierre doczekał się kolejnej okazji świątecznej twórczości i wygląda na to, że tym razem niczego nie zepsuł.

Francuz w towarzystwie reszty zespołu Farta Kielce odwiedził Zespół Szkół Społecznych im. M. Reja w Kielcach, gdzie mógł dać upust swoim artystycznym zapędom w szlachetnym celu. Drużynę podzielono na grupy, które zajęły się ozdabianiem aniołków z masy solnej, robieniem kartek świątecznych, oraz produkcją figurek z gliny w pracowni rzeźbiarskiej. (Mamy nadzieję, że Pierre został przydzielony do kartek).

Efekty pracy siatkarzy opatrzone autografami będzie można nabyć na Świątecznym Kiermaszu w trakcie meczu ze Skrą Bełchatów, a dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na wyposażenie świetlicy Oddziału Dziecięcego Szpitala Psychiatrycznego w Kielcach.

A my zapraszamy Was na stronę Farta Kielce gdzie znajdziecie więcej informacji i galerię zdjęć z malowania.


P.S. Marry me włosy Pierra Pujola.


Więcej o: