Cokolwiek bierze autor tego filmiku, powinien to natychmiast odstawić

A pokazujemy Wam to tylko dlatego, bo jednak jest to trochę hot żeby przestrzec Was przed zgubnymi skutkami zażywania narkotyków i długiego grania w FIFĘ.

Dobra, wiedziałyśmy, że ludzie którzy grają w FIFĘ nie mają życia z czasem muszą stawiać sobie coraz bardziej skomplikowane zadania, jak na przykład odtwarzanie 156 tysięcy podań Barcelony, dryblingów Ronaldo, czy przewrotek Marcina Mięciela. Wiemy także, że zdarza im się odtwarzać cieszynki. Ale takiego imaginacyjnego rozpasania jeszcze nie uświadczyłyśmy.

Żeby było zabawne, filmik przyszedł na pocztę jednej z nas mailem o temacie "prezent" wysłanym przez pewnego, znanego mi tylko z widzenia chłopca, stając się asumptem do rozważań "jejku, co ci chłopcy muszą sobie wyobrażać o naszym serwisie". Ale dobra, nie oszukujmy się. To jest trochę hot. Ale też trochę creepy.

Zupełnie hot jest natomiast wściekły "prawie pocałunek" Clinta Dempseya i Craiga Bellamy'ego z poniedziałkowego meczu Fulham z Liverpoolem spostrzeżony dziś rano na Kickette.

Clint Dempsey i Craig Bellamy

 

Zobacz najsłynniejsze bromance współczesnego sportu >>
Kliknij, by obejrzeć galerię

 

 

PS. Dość nieoczekiwanych reperkusji doczekało się wideo z pocałunkiem Fabiana i Andy'ego na twitterze Wojtka Szczęsnego...

Twitter Wojtka Szczęsnego