A czy Wy byłyście w tym roku grzeczne?

Pytają Mikołajowe z Trefla Gdańsk i Politechniki Warszawskiej.

Siatkarskie mikołajki Świąteczny Trefl Gdańsk Siatkarzom Trefla Gdańsk udzieliła się już mikołajkowa atmosfera. Zespół umieścił na Facebooku urocze, świąteczne zdjęcia w czapkach Mikołaja W ostatnim czasie można było prawie zapomnieć o istnieniu siatkówki ligowej. Okazuje się jednak, że Plusliga oraz zawodnicy w niej występujący mają się dobrze i podczas gdy reprezentacja zmierza po zwycięstwo w Pucharze Świata, ligowcom udzieliła się atmosfera mikołajkowa. Niespodziankę na 6 grudnia już teraz zgotował nam zespół Trefl Gdańsk (zawsze mówiłyśmy Wam, że Gdańsk ma najfajniejszego fanpejdża!), który uraczył nas zdjęciami siatkarzy w czapach Mikołaja. Na razie nie wiadomo wiele więcej o przedsięwzięciu, skoro jednak teraz podziwiać możemy zdjęcia zza kulis sesji, w najbliższym czasie możemy się pewnie spodziewać końcowego rezultatu.

W ostatnim czasie można było prawie zapomnieć o istnieniu czegoś takiego jak siatkówka ligowa, Plusliga i zawodnicy w niej występujący mają się jednak dobrze, i podczas gdy reprezentacja zmierza po zwycięstwo w Pucharze Świata w dalekiej Japonii (no co, nie bójmy się słów), ligowcom udzieliła się atmosfera mikołajkowa.

Niespodziankę na 6 grudnia już teraz zgotował nam na swoim Facebooku Trefl Gdańsk (zawsze mówiłyśmy Wam, że Gdańsk ma najfajniejszego fanpejdża!), gdzie uraczone zostałyśmy zdjęciami siatkarzy w czapach Mikołaja. Na razie nie wiadomo wiele więcej o przedsięwzięciu, skoro jednak teraz podziwiać możemy zdjęcia zza kulis sesji, w najbliższym czasie możemy się pewnie spodziewać końcowego rezultatu. I już nie możemy się doczekać.

 

 

Obydwa zdjęcia pożyczyłyśmy ze wspomnianego już Facebooka Trefla, mają tam tego duuużo więcej, polecamy!

 

Klimat nadchodzącego święta poczuli również siatkarze Politechniki Warszawskiej, którzy postanowili włączyć się do akcji Fundacji Polsat - Mikołajkowy Blok Sportowy. Poniżej obejrzeć możecie spot reklamowy przedsięwzięcia z udziałem Marcina Nowaka, a więcej o samej akcji przeczytacie u eweli90.