Najpiękniejsze zdjęcia Xabiego Alonso

Pan Idealny miał wczoraj urodziny - szukając odpowiedniej fotografii na tę okazję zrozumiałyśmy, czym są kłopoty bogactwa. Dlatego dziś nie będziemy wybierać - mamy dla Was galerię najpiękniejszych zdjęć Xabiego Alonso, a tak się składa, że nie tylko my, ale i obiektywy aparatów fotograficznych uwielbiają to spojrzenie przymrużonych oczu, i tę przepiękną, pokrytą rudą szczeciną szczękę.

Dołącz do Ciach na facebooku>>

Xabi Alonso urodził się 25 listopada 1981 roku, w rodzinie o piłkarskich tradycjach. Rozpoczynał karierę w Realu Sociedad, największe sukcesy odnosił w Liverpoolu, z którym wygrał Ligę Mistrzów w 2005 roku. 0d sezonu 2009/10 jest zawodnikiem Realu Madryt. Z reprezentacją Hiszpanii zdobył Mistrzostwo Europy i Mistrzostwo Świata.

Prze Kobiecy Serwis Sportowy Ciacha.net uważany za wzorzec z Sevres pod Paryżem mężczyzny idealnego. Jest tak piękny, że chce nam się płakać i jako jeden z nielicznych sportowców znajduje uznanie w oczach wszystkich czterech redaktorek. Życzymy Wam miłego oglądania, tylko nie miejcie potem do nas pretensji o zawyżone oczekiwania wobec mężczyzn i zrujnowane życie uczuciowe.

Xabi Alonso

 

Zobacz także: najpiękniejsze zdjęcia Camille Lacourte'a>>

Camille-Lacourt