Polscy szczypiorniści walczą o Siódemkę Gwiazd Bundesligi!

A Ty możesz zagłosować i pomóc im zagrać w All Stars Team Bundesligi. Zaniedbujemy ostatnio szczypiorniaka, ale takiej okazji przegapić nie możemy. Głosować, i to już!

Nominowani do meczu gwiazd zostali... hmm, no niespodzianek nie ma, najlepsi nasi kadrowicze:

Bartosz Jurecki z Magdeburga, Krzysztof i Marcin Lijewski (Rhein-Neckar Löwen i HSV Hamburg) oraz Bartłomiej Jaszka z Füchse Berlin.

Mecz gwiazd dopiero 4 lutego, ale nie zwlekajcie z głosowaniem. Zespół, który poprowadzi Alfred Gislason zmierzy się w Lipsku (bliziutko!) z reprezentacją Niemiec.


Głosować mozecie tutaj. Niestety, można wybrać tylko jednego zawodnika na każdą z pozycji, więc bracia rywalizują ze sobą, ale mamy wielką nadzieję, że choć jeden z nich trafi do gwiazdorskiego składu - my głosowałyśmy na Marcina. Jak już wybierzecie wszystkich zawodników (przyznajemy, że czasem robiłyśmy to losowo) wpisujecie kod, który sprawdza, czy nie jesteście robotem (dlaczego zawsze oblewamy testy na człowieczeństwo?) i wciskacie "abschicken".

Potem możecie zobaczyć wyniki. Na razie z Polaków Bartosz Jurecki prowadzi na pozycji obrotowego, ale dogania go Marcus Ahm, a zatem zatrudniajcie mamę, brata, babcię, kolegów i GŁOSUJEMY!

Reszta Polaków radzi sobie nieco gorzej: Bartek Jaszka jest drugi w gronie środkowych rozgrywających, a bracia Lijewscy dopiero na trzecim i czwartym miejscu, a więc - powszechna mobilizacja dziewczęta!