La Galaxy zdobywa mistrzostwo MLS!

Wreszcie! Po pięciu latach pobytu Davida Beckhama na wygnaniu emeryturze w Ameryce, Galaktyczni wreszcie sięgają po najwyższe trofeum. W finale pokonali Houston Dynamo 1:0.
La Galaxy mistrzem MLS! Galaktyczni wreszcie sięgnęli po najwyższe trofeum. Pokonali Houston Dynamo 1:0. Wreszcie! Po pięciu latach pobytu Davida Beckhama w Ameryce, Galaktyczni wreszcie sięgają po najwyższe trofeum. W finale pokonali Houston Dynamo 1:0. Wreszcie! Po pięciu latach pobytu Davida Beckhama w Ameryce, Galaktyczni wreszcie sięgają po najwyższe trofeum. W finale pokonali Houston Dynamo 1:0. Finał MLS przypominał swoim rozmachem Superbowl. Finał, wygrany, puchar zdobyty, wszystko co było do osiągnięcia za oceanem już masz, Davidzie, pora wracać! Tylko przed powrotem zajrzyj do fryzjera, bo z tak złą fryzurą wylądujesz w Barcelonie. Niestety, nie David strzelił decydującego o zwycięstwie i mistrzostwie Galaxy gola, ale był jego współautorem wraz z Robbie Keanem, kropkę nad i postawił zaś nie kto inny, jak Landon Donovan. Dla Galaxy jest to trzeci tytuł i siódmy występ w finale MLS, a dla Beckhama - najlepszy jak dotąd sezon, zakończony z dorobkiem piętnastu asyst. - Przeżyłem tu pięć niesamowitych lat zwieńczonych dzisiejszym sukcesem. To był wyjątkowy rok i cieszę się, że byłem tego częścią - powiedział Beckham, który był znaczącą postacią całych playoffs mimo urazu ścięgna udowego. No dobra Dave, jesteśmy wzruszone, serio. A teraz wracaj.

Amerykanie uwielbiają robić show wokół sportu i musimy przyznać, że choć chyba wciąż trochę pogardzają dyscypliną o dziwniej nazwie "soccer", to finał MLS zaczyna przypominać swoim rozmachem Superbowl.

David Beckham wciąż niesamowicie seksowny>>

Swoją drogą, to chyba coś znaczy, że galeria zdjęć z meczu finałowego MLS zaczyna się od kilkunastu ujęć Evy Longorii całującej się z jakimś podejrzanym typkiem.

Eva Longoria

Eva Longoria

Długie spojrzenie w obiektyw przed "spontanicznym" pocałunkiem? Celebryci są zabawni... Victoria była chyba dużo mniej zadowolona z faktu, że odnaleźli ją paparazzi.

Victoria Beckham

No nic. Finał, wygrany, puchar zdobyty, wszystko co było do osiągnięcia za oceanem już masz, Davidzie, pora wracać! Tylko przed powrotem zajrzyj do fryzjera, bo z tak złą fryzurą wylądujesz w Barcelonie.

David Beckham

Niestety, nie David strzelił decydującego o zwycięstwie i mistrzostwie Galaxy gola, ale był jego współautorem wraz z Robbie Keanem, kropkę nad i postawił zaś nie kto inny, jak Landon Donovan. Dla Galaxy jest to trzeci tytuł i siódmy występ w finale MLS, a dla Beckhama - najlepszy jak dotąd sezon, zakończony z dorobkiem piętnastu asyst.

 

- Przeżyłem tu pięć niesamowitych lat zwieńczonych dzisiejszym sukcesem. To był wyjątkowy rok i cieszę się, że byłem tego częścią - powiedział Beckham, który był znaczącą postacią całych playoffs mimo urazu ścięgna udowego.

No dobra Dave, jesteśmy wzruszone, serio. A teraz wracaj.

Bo Jenson już cię zastąpił na pozycji najseksowniejszego sportowca Wielkiej Brytanii>>