Polska - Kuba: ciachowe konfrontacje na szczycie

To już! Niedzielnym wczesnym porankiem nasza kadra zainauguruje zmagania w Pucharze Świata pojedynkiem z Kubą. Poranek będzie bardzo wczesny (7.00) dlatego tradycyjne konfrontacje przeprowadzimy już dziś.

1) Zdjęcie z oficjalnej strony turnieju na FIVB.org, czyli kategoria, która powstała, bo chciałyśmy sprawdzić czy tradycji stało się zadość i Kruszyna ma tam koszmarne zdjęcie

 

Kuba: Yosmany Diaz

 

 

Polska: Michał Kubiak

(chwila napięcia)

 

Nie ma! Normalne zdjęcie! Szok, rozpacz niedowierzanie - po stronie kubańskiej, 25 punktów po naszej. Prowadzimy.

 

2) Zdziwienie na twarzy, nagroda w ręku

 

Kuba: Wilfredo Leon

 

 

Polska: Zibi Bartman

 

No przecież nikt nie mówił, że mina i ręka muszą należeć do tej samej osoby. Z drobną pomocą Cristiana Savaniego wygrywamy drugiego seta.

 

3) Siatkarz z nazwiskiem przywołującym na myśl skojarzenia muzyczne

 

Kuba: Yulian Duran Ruiz - zespół Duran Duran

 

Polska: Łukasz Wiśniewski - Michał Wiśniewski

 

Przepraszamy. 2:1.


4) Nieodwzajemniona miłość na boisku

 

Kuba:

 

 

Polska: Andrea Anastasi i Kuba Jarosz

 

10.07.2011 GDANSK , ERGO ARENA , FINAL LIGI SWIATOWEJ MEZCZYZN W SIATKOWCE , MECZ POLSKA - ARGENTYNA . POLSKA ZDOBYLA BRAZOWY MEDAL .  FOT. RENATA DABROWSKA / AGENCJA GAZETA   SLOWA KLUCZOWE:  POLAND ARGENTINA FIVB MEN'S VOLLEYBALL WORLD LEAGUE 2011 SIATKOWKA SIATKA LIGA

Kuba jest zbyt nieśmiały na odwzajemnienie, i tak nie wiemy zresztą jakie kryteria obowiązują w tej kategorii, ale wygrywamy. Tego seta i całe spotkanie 3:1.

ruby blue

 

P.S. Już teraz nastawiamy 10 budzików i zapraszamy Was na jutro na RELACJĘ NA ŻYWO z meczu. Bądźcie z nami tuż przed siódmą rano!