Cristiano, jesteś piękny i twoja narzeczona też jest piękna [GALERIA]

A my potrzebujemy pięknych, pięknie ubranych ludzi na wystawnych galach, w tak ponury dzień jak dzisiaj...

Cristiano Ronaldo pojawił się w charakterze dodatku (a dodatki w tym sezonie najważniejsze!) do swojej pięknej narzeczonej Iriny Shayk na gali rozdania Marie Claire Prix de la Moda awards 2011 w ambasadzie francuskiej w Madrycie. Było tam mnóstwo pięknych, zniewalająco ubranych modelek i aktorek (Tilda Swinton, anyone?) i od samego patrzenia zrobiło nam się nieco lepiej w ten pochmurny dzień, który przywitałyśmy w starym dresie. Cristiano i Irina bawili się świetnie,  roztaczali wokół czar i wdzięk, a z punktu widzenia girl power - to całkiem miła odmiana widzieć Cristiano w roli HABsa, który towarzyszy swojej pięknej, będącej w centrum uwagi towarzyszce, a nie na odwrót, nie uważacie?

Ale Cristiano nie był jedynym piłkarzem, który na gali pojawił się w charakterze "osoby towarzyszącej" - poznajecie jeszcze tego pana?

MADRID, SPAIN - NOVEMBER 25:  Model Jaydy Mitchel and Rafael Marquez attend Marie Claire Prix de la Moda Awards 2010 at French Embassy on November 25, 2010 in Madrid, Spain.  (Photo by Carlos Alvarez/Getty Images)

Tak, to Rafa "Latino Lover" Marquez towarzyszy swojej partnerce Jaydy Mitchel. A my nie darujemy sobie jednak porcji zachwytów nad Tildą Swinton:

MADRID, SPAIN - NOVEMBER 17:  Actress Tilda Swinton and designer Haider Ackermann attend Marie Claire Prix de la Moda awards 2011 at French Embassy on November 17, 2011 in Madrid, Spain.  (Photo by Carlos Alvarez/Getty Images)