Z archiwum H: hotelowe windy, lekki biczfejsik i szalone kosiarki

Czyli jedyna w swoim rodzaju relacja ze zgrupowania reprezentacji Hiszpanii, w której nie znajdziecie ani słowa o remisie z Kostaryką, ani usprawiedliwień dotyczących przegranej z Anglikami. No chyba, że za takie uznacie robienie sobie słit foci w hotelowej windzie na dzień przed meczem.
Hiszpanie pozowali i trenowali Ale jak już wiecie, niewiele im to pomogło. Z Anglią przegrali 0:1, a z Kostaryką zremisowali 2:2 Hiszpanie podczas ostatniego zgrupowania intensywnie trenowali nie tylko na boisku. Ćwiczyli nawet po udaniu się do hotelu. Ba! Nawet jadąc w hotelowej windzie Zaczynamy od powrotu do tematu nowych strojów Hiszpanów, których kampania reklamowa trwa w najlepsze. Po oficjalnych grupowych fotkach i epickim spocie reklamowym przyszedł czas na indywidualne sesje zdjęciowe w wykonaniu Adidasa. No wiecie, te tradycyjne w wypadku nowych trykotów: zacięte spojrzenie, ręce założone na piersi, lekki biczfejsik. Jest fajnie. Co zaś do samych treningów, żeby było jeszcze bardziej imponującą, nasi ulubieńcy intensywnie trenować nie przestawali też poza zajęciami na boisku. Tak zależało im, by utrzymać najlepszą formę, że nie dawali sobie wytchnienia nawet po zejściu z niego, nawet po udaniu się do hotelu, ba! nawet jadąc w hotelowej windzie!

*** Zaczynamy od powrotu do tematu nowych strojów Hiszpanów, których kampania reklamowa trwa w najlepsze. Po oficjalnych grupowych fotkach i epickim spocie reklamowym przyszedł czas na indywidualne sesje zdjęciowe w wykonaniu Adidasa. No wiecie, te tradycyjne w wypadku nowych trykotów: zacięte spojrzenie, ręce założone na piersi, lekki biczfejsik. Jest fajnie.

fernando llorente

Xabi ALonso

David Villa

David Silva

Może i nie mamy ciar, jak w wypadku wideo, to i tak zawsze miło popatrzeć na Llorente w za małej koszulce. I perfekcyjność Xabiego<3

*** No dobra Cesc, zobaczyłyśmy cię całującego na chodniku tą panią,  przetrawiłyśmy, przyjęłyśmy do wiadomości, przestałyśmy nawet mieć koszmary z jej butami w roli głównej, więc...więc możemy spokojnie wrócić do starego porządku rzeczy. Zapytujemy więc: co się stało z ptasim gniazdem, że tak nagle zniknęło i jak Ci się udało uzyskać image ofiary szalonej kosiarki, bez udziału kosiarki?

Cesc Fabregas

Ani trochę się nawet nie dziwimy, że odczuwasz potrzebę wiecznego przygładzania/zaczesywania i poprawiania swych włosów. Może nawet trochę byśmy Ci współczuły tego ciągłego odczuwania dyskomfortu, ale przecież sam sobie jesteś winien.

Cesc Fabregas

Cesc Fabregas

I jeśli nie chcesz choć nas posłuchać, posłuchaj swojego byłego kolegi z drużyny, który również troszczy się o Ciebie...

Wojtek

A jeśli inny mężczyzna (mężczyzna!) sugeruje ci wizytę u fryzjera, to wiedz że coś się dzieje, Czesiu. Coś bardzo niedobrego.

*** SERNANDO WATCH: Przy okazji ostatniego zgrupowania hiszpańskiej reprezentacji przed meczem z Anglią nasza ulubiona para zdawała się przeżywać renesans uczuć. Nie wierzycie? Mamy na to niepodważalne, słitaśnofociarskie dowody!

Sernando

Okazuje się jednak, iż to zdjęcie ma jedno ukryte dno. Nie, nie jest to ręka na biodrze Fernando. Ale Juan Mata, malutki Juan, stojący sobie niewinnie z boku, którego obecności na tej fotce pewnie byśmy nie zauważyły, bądź zignorowały, gdyby nie czujna czytelniczka Torresek, która na swoim blogu opublikowała te zrobione z ukrycia zdjęcia niczego nie spodziewającym się piłkarzom...

Fernando Torres

Fernando Torres i Juan Mata

Zanim jednak zrobi Wam się żal Sergio i pobiegniecie do niego z pudełkiem lodów i komedią romantyczną, powinnyście wiedzieć, że jak to zwykle bywa w związkach przechodzących kryzys, wina leży po obu stronach. Halo, halo Iker?

Iker Casillas

Bezczelny Iker, jeszcze ma czelność umieszcza takie zdjęcia na facebooku!

*** A skoro już wspomniałyśmy o facebooku, tylko spójrzcie jak intensywnie trenowali Hiszpanie przed spotkaniami z Anglią i Kostaryką. Powiedzieć, że wypruwali sobie żyły, a pot lał się strumieniami, to nic nie powiedzieć. Oczywiście prowodyrem tych wytężonych ćwiczeń był Iker, zresztą jak na kapitana dającego przykład podopiecznym przystało...

Iker Casillas i inni

Albo nam się wydaje, albo Xabi chce na tym zdjęciu powiedzieć: "Iker, posuń rzesz się trochę, bo nie mogę dać drugiej ręki na bioderko. Co powiedzą moi uczniowie?"

Poza tym trochę rozczula nas beztroski zaciesz Casillasa na tym zdjęciu.

Żeby było jeszcze bardziej imponującą nasi ulubieńcy intensywnie trenować nie przestawali też poza zajęciami na boisku. Tak zależało im, by utrzymać najlepszą formę, że nie dawali sobie wytchnienia nawet po zejściu z niego, nawet po udaniu się do hotelu, ba! nawet jadąc w hotelowej windzie.

Reprezentacja Hiszpanii

Tak musi wyglądać apogeum słitfociatstwa. Raj Ikera i Serrgio.

Pozujący w skupieniu Jesus Navas <333

P.S. Tak ku przypomnieniu dlaczego kochamy naszych hiszpańskich byczków najbardziej na świecie - dlaczego, iż losowo wybrana scena ze zgrupowania wygląda tak....

David Villa

albo tak...

Reprezentacja Hiszpanii

ewentualnie tak

Reprezentacja Hiszpanii

Awwwwwwwwwwww