Jesteście ciekawe, co jessybondgirl myśli o wąsie Jensa?

Nie? I tak Wam powiemy.

Co dziewczyna Jensa myśli o jego wąsie? Jak długo jeszcze będziemy przeżywać wąs Jensona Buttona? Jenson Button, zapytany o to, jak długo będzie nosił wąsy, mówi: "Właściwie to nie jestem pewny. Mojej pani on się podoba, więc może będą go nosił dalej" Jak długo jeszcze będziemy przeżywać wąs Jensona Buttona? Nie chcemy oszukiwać - dopóki będzie go nosił. Dlaczego go nosi, już wiemy, sprawa jest poważna i szlachetna przez co nie bardzo nawet wypada nam się dłużej naśmiewać, ale, no litości. Jak długo potrwa cała farsa? Jak się okazuje jest to sprawa w dużej mierze uzależniona od panny Jessiki. I podczas gdy my obstawiałyśmy wersję z miesięcznym banem na całowanie się, Miczibacie zarost zdaje się podobać (na miejscu Zbigniewa Bońska zaczęłybyśmy mocno rozważać wakacje w Azji) Sprawa wypłynęła podczas niedzielnej konferencji prasowej, podczas której jeden z dziennikarzy spytał kierowcę o jego planowaną wizytę w Dublinie w przyszłoroczne lato, blablabla, a siedzący obok Lewis Hamilton spytał dociekliwie, czy zatrzyma swojego wąsa do tego czasu, na co Jens: "Właściwie to nie jestem pewny. Mojej pani on się podoba, więc może będą go nosił dalej". Jenson, twojej pani podobają się kombinezony z koca, gól tego wąsa.

Jak długo jeszcze będziemy przeżywać wąs Jensona? Nie chcemy Was oszukiwać - dopóki będzie go nosił. Dlaczego go nosi, już wiemy, sprawa jest poważna i szlachetna przez co nie bardzo nawet wypada nam się dłużej naśmiewać, ale, no litości.

 

 

Jak długo potrwa cała farsa? Jak się okazuje jest to sprawa w dużej mierze uzależniona od panny Jessici. I podczas gdy my obstawiałyśmy wersję z miesięcznym banem na całowanie się, Miczibacie zarost zdaje się podobać (na miejscu Zbigniewa Bońska zaczęłybyśmy mocno rozważać wakacje w Azji)

Sprawa wypłynęła podczas niedzielnej konferencji prasowej, podczas której jeden z dziennikarzy spytał kierowcę o jego planowaną wizytę w Dublinie w przyszłoroczne lato, blablabla, a siedzący obok Lewis spytał dociekliwie, czy zatrzyma swojego wąsa do tego czasu, na co Jens:

 

Właściwie to nie jestem pewny. Mojej pani on się podoba, więc może będą go nosił dalej.

 

Jenson, twojej pani podobają się kombinezony  z koca, gól tego wąsa.

 

Za cynk dziękujemy serdecznie takiej_lali.