Duuuże szczęście Iriny

Pisały o tym trzy niestrudzone blogerki skijumper, gabi i maudit, ale ponieważ nie wszystkie zaglądacie na ciachowe blogi (a to błąd, duży błąd!) czujemy się w obowiązku zaprezentować go tutaj. Ponieważ jest duży. Prawdopodobnie większy niż wszystko co do tej pory widziałyście.
Pierścionek zaręczynowy Iriny Bardzo duży i bardzo drogi dowód miłości Pierścionek zaręczynowy od Cristiano Ronaldo nie mógł być zwykłym pierścionkiem. Irina dostała błyskotkę wartą 100 tysięcy euro, czyli pół tygodniówki piłkarza Z tego co wiemy, pisały o tym już trzy niestrudzone blogerki, ale ponieważ nie wszystkie zaglądacie na ciachowe blogi (a to błąd, duży błąd!) czujemy się w obowiązku zaprezentować Wam pierścionek Iriny, który jest prawdopodobnie większy niż wszystko, co do tej pory widziałyście. Pierścionek zaręczynowy od Cristiano Ronaldo nie mógł być zwykłym pierścionkiem, prawda? No cóż, mamy co do tego bardzo mieszane uczucia - z jednej strony cenimy sobie pewną skromność i umiar, jednak z drugiej strony... No heloł! Kto by nie chciał pochwalić się wartym 100 tysięcy euro olbrzymem? Warto zauważyć, że ta kosmiczna kwota stanowi chyba pół tygodniówki Cristiano. No i co Wy na to? Podoba Wam się ten pierścionek?

Pierścionek zaręczynowy Cristiano Ronaldo nie mógł być zwykłym pierścionkiem zaręczynowym, prawda? My mamy co do niego bardzo mieszane uczucia - z jednej strony cenimy sobie jednak i mimo wszystko pewną skromność i umiar, z drugiej strony, no hellou! Kto by nie chciał pochwalić się takim, wartym 100 tysięcy euro olbrzymem.

Pierścionek Iriny

Pierścionek Iriny

Z trzeciej strony - 100 tysięcy euro... to jakby całe pół tygodniówki Cristiano. No i co Wy na to? Podoba Wam się ten pierścionek?