Cristiano Ronaldo i jego złoty but

Na miłe zakończenie tygodnia. Lubimy jak Cristiano  dostaje złote nagrody, lubimy jak je całuje i lubimy jak prezentuje przy tym swój śnieżnobiały uśmiech holywoodzkiego aktora przy akompaniamencie nieskazitelnie skrojonego garnituru. Miłego oglądania.
Cristiano Ronaldo i jego złoty but Na miłe zakończenie tygodnia. Cristiano Ronaldo i jego złoty but. Lubimy jak Cristiano dostaje złote nagrody, lubimy jak je całuje i lubimy jak prezentuje przy tym swój śnieżnobiały uśmiech. Lubimy jak Cristiano dostaje złote nagrody, lubimy jak je całuje i lubimy jak prezentuje przy tym swój śnieżnobiały uśmiech holywoodzkiego aktora przy akompaniamencie nieskazitelnie skrojonego garnituru. Europejski Złoty But to nagroda przyznawana co roku dla najlepszego strzelca spośród najwyższych lig europejskich zrzeszonych w UEFA. No, nie tak do końca, po reformie regulaminu w 1996 roku obowiązuje system punktowy, który działa na korzyść piłkarzy z silniejszych lig - gole strzelone w najmocniejszych ligach są "więcej warte" od tych zdobytych np. w lidze białoruskiej czy maltańskiej. Tak czy inaczej Cristiano Ronaldo ze swoimi 40 bramkami i 80 punktami nie budzi żadnych wątpliwości co do zasadności uzyskania nagrody. W zeszłym roku triumfował Leo Messi (34 bramki, 68 punktów), a dwa lata temu Diego Forlan (32/64). Cristano otrzymał już kiedyś korka w kolorze złotym, kiedy strzelił 31 goli w barwach Manchesteru United w sezonie 2007/08. Ach, to były czasy...

No dobra, ta koszula w serduszko-kropeczki nie jest wcale taka fajna, podobnie jak fryzura będąca żywym product placementem ogrodzeń betafence, ale przecież to Cristiano. Miałyśmy, mamy, będziemy mieć do niego słabość. Nie ważne czy się uroczo, choć jakby tak niezbyt inteligentnie, uśmiecha:

Cristiano ROnaldo

...czy robi smutną minkę...

Cristiano Ronald

...czy całuje buta patrząc prosto na nas...

Real Madrid's soccer star Portuguese Cristiano Ronaldo kisses the European Golden Shoe trophy after receiving it at a ceremony in Madrid November 3, 2011. Ronaldo was awarded the trophy after being the top goal scorer out of all European domestic leagues last season. REUTERS/Sergio Perez (SPAIN - Tags: SPORT SOCCER)

Europejski Złoty But to nagroda przyznawana co roku dla najlepszego strzelca spośród najwyższych lig europejskich zrzeszonych w UEFA. No, ni tak do końca,po po reformie regulaminu w 1996 roku obowiązuje system punktowy, który działa na korzyść piłkarzy z silniejszych lig - gole strzelone w najmocniejszych ligach są "więcej warte" od tych zdobytych np. w lidze białoruskiej czy maltańskiej. Tak czy inaczej Cristiano Ronaldo ze swoimi 40 bramkami i 80 punktami nie budzi żadnych wątpliwości co do zasadności uzyskania nagrody.

W zeszłym roku triumfował Leo Messi (34 bramki, 68 punktów), a dwa lata temu Diego Forlan (32/64). Cristano otrzymał już kiedyś korka w kolorze złotym, kiedy strzelił 31 goli w barwach Manchesteru United w sezonie 2007/08. Ach, to były czasy...

...a nie, przepraszamy, złe wideo. Teraz dobrze: