Wiesz, że jesteś w Bełchatowie, jeśli każą ci śpiewać "Mówię ci hello, a potem goodbye"

Czyli o bojowym chrzcie nowych zagranicznych zawodników Skry.

Bojowy chrzest zawodników Skry Siatkarze z Bełchatowa gościli na oddziale onkologii Instytutu Matki i Dziecka Fundacja Herosi zaprosiła Mariusza Wlazłego, Bartka Kurka i zagraniczną trójkę: Kooistra, Cupković, Atanasijević na oddział onkologii Instytutu Matki i Dziecka. Na Fundację Herosi zawsze można liczyć. W dziedzinie wywoływana uśmiechu na twarzy dzieci, siatkarzy i naszych. Korzystając z bytności podopiecznych Jacka Nawrockiego w stolicy, Fundacja zaprosiła Mariusza Wlazłego, Bartka Kurka i międzynarodową trójkę: Kooistra, Cupković, Atanasijević na oddział onkologii Instytutu Matki i Dziecka. Panowie mieli okazję uczestniczyć w projekcji specjalnie przygotowanych filmików z ich udziałem, w międzyczasie Mariusz naprawił komputer 7-letniemu Krzysiowi, a 2,5-letni Konrad sprawdził, gdzie Bartek Kurek ma kolana (nic nie mówimy, to jest tekst o dzieciach). (Więcej informacji o wizycie znajdziecie na stronie Fundacji, tam też czeka Was obszerna relacja zdjęciowa).

Na Fundację Herosi zawsze można liczyć. W dziedzinie wywoływana uśmiechu na twarzy dzieci, siatkarzy i naszych. Korzystając z bytności podopiecznych Jacka Nawrockiego w stolicy, Fundacja zaprosiła Mariusza Wlazłego, Bartka Kurka i międzynarodową trójkę: Kooistra, Cupković, Atanasijević na oddział onkologii Instytutu Matki i Dziecka. Panowie mieli okazję uczestniczyć w projekcji specjalnie przygotowanych filmików z ich udziałem, w międzyczasie Mariusz naprawił komputer 7-letniemu Krzysiowi, a 2,5-letni Konrad sprawdził, gdzie Bartek Kurek ma kolana (nic nie mówimy, to jest tekst o dzieciach).

Aż wreszcie przyszedł czas na punkt kulminacyjny wizyty. Zagraniczna trójka w towarzystwie mającego ubaw życia Wlazłego podjęła próbę zaśpiewania nieoficjalnego hymnu Skry Bełchatów:

 

 

Highway to Hell doczekało się godziwego konkurenta.

P.S. Aleksandarze Atanasijevicu - rzuć wszystko i choć poczochram ci włosy.

(Więcej informacji o wizycie znajdziecie na stronie Fundacji, tam też czeka Was obszerna relacja zdjęciowa).