Łukasz Kadziewicz wraca na polskie boiska, czyli AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel: relacja NA ŻYWO

Prosiłyśmy, marzyłyśmy, doczekałyśmy się. Kadzinka wraca na pluslgowe parkiety w barwach AZSu Olsztyn, a my takiego wydarzenie nie możemy przeżyć bez Was. Bądźcie i oglądajcie z nami!

ODŚWIEŻ RELACJĘ

KONIEC Kadziu był, za wiele nie ugrał, ale co się napodniecałyśmy to nasze. Liczymy na więcej Łukasza w kolejnych spotkaniach, za dziś już dziękujemy. Do usłyszenia!

19:16 I po meczu. 25:22 i 3:1 w całym meczu dla Jastrzębskiego. MVP meczu dla Zibiego. A nagroda dla MVP kwadratu rezerwowych to gdzie?

19:15 Michał Łasko nie umie się bawić. Piłka meczowa dla gospodarzy.

19:13 Niech ten mecz się jeszcze nie kończy.

Dzięki Kruszynko za zepsutą zagrywkę.

19:12 Pobudka! Kadziu na boisku!

19:10 I znowu trzy punkty przewagi. Trener Totolo wziął czas, Łukasz Kadziewicz przyniósł ręcznik, wracamy na boisko przy stanie 17:20.

19:08 Zbliżamy się w rejony decydujących częścii seta i tym razem Jastrzębianom tak łatwo nie będzie. A już na pewno nie z takimi atakami Michała Łasko. Z takimi Zibiego - już prędzej. 19:17.

19:05 Russel Holmes. Z brodą?

embed

Czy bez?

embed

Discuss.

19:04 Druga przerwa techniczna i cały czas trzy punkty przewagi Jastrzębskiego.

19:01 Ma pan czym obalić siłę takich argumentów?

19:00 Kadziu pokazywał z kwadratu czwarte odbicie po stronie Jastrzebskiego. Panie sędzio, Kadziu pokazywał z kwadratu czwarte odbicie po stronie Jastrzebskiego.

18:58 Ależ kontra Siezieniewskiego? (Sosnowiec, pamiętasz?). I błyskawiczna odpowiedź Kruszyny. 13:10.

18:57 Dobra, koncentracja ruby, koncentracja. Olsztynianie zabrali się do odrabiania strat, Bernardi bierze czas. 12:9.

18:55 Pozdrawiam chłopca siedzącego naprzeciwko mnie w kawiarni. Co robię? A takie tam, analizy.

18:52 A co tam na boisku? Same old, same old. Pierwsza przerwa techniczna i trzypunktowa przewaga Jastrzębskiego. I zasmucający widok Kadzia w dresie.

18:47 Drogi Panie realizatorze transmisji. Nie może nam pan dać tego czego chcemy, to poprosimy chociaż więcej tego:

(Zdjęcie podesłała nam na pocztę Hoglady).

18:45 Już gramy. Atak Zibiego w odpowiedzi Hain ze środka 1:1.

18:42 Nudzi nam się, to wklejamy Łukasza Kadziewicza pokazującego medal i złą fryzurę.

embed

18:40 I po trzecim secie. Olsztyn przegrywa ponownie do 19stu. Co mogłoby odmienić obraz gry, no pomyślmy, pomyślmy.

18:39 Kruszyna zdobyła 24 punkt i zrobiła cieszynkę na Papaya. Niestety nie zdążyłyśmy z PrintScreenem.

18:37 Trener Totolo dokonuje mnóstwa zmian, ale nie takich o jakie nam wszystkich chodzi. This is what you get, trenerze Totolo - 17:23.

18:35 Dobra, chciałybyśmy mieć tak gęste włosy w jego wieku.

18:34 Andrzej Stelmach jeszcze żyje!

18:32 Tomasz Swędrowski bawi się naszymi emocjami i anonsuje "po długim pobycie w kwadracie rezerwowych na boisko wraca..." Rob Bontje. Na tablicy wyników mamy tymczasem rezultat 19:15.

18:30 Ponownie Kubiak i mamy tę swoją przerwę techniczną. Ciekawe który punkt zdobywa właśnie Jastrzębski na legalnym Polsacie Sport.

18:29 Transmisja zaczęła nam zacinać się tak, że podejrzewamy, że w czasie rzeczywistym jest już druga przerwa techniczna. U nas - po udanym ataku Kubiaka - 15:11.

18:27 Jastrzębie rozpoczyna odskakiwanie. As serwisowy Zibiego i zrobiło się już 14:10.

18:26 Zdekoncentrowałyśmy się, to wklejamy zdjęcie pupy Łukasza Kadziewicza.

embed

18:23 Wróćmy na boisko. Partia trzecia rozpoczyna się bardzo wyrównanie. 9:9.

18:21 Pozdrawiam osobę, która zgasiła mi światło w kawiarni.

18:18 Piotr Hein. No dobra.

18:17 Panie Totolo, i kto pana zdaniem zatrzyma szalejącego na środku Russela Holmesa, no słuchamy.

18:16 Bez sensu.

18:15 I już gramy, gdzie jest Kadziu? Nie! Nie! Kadziu, nie zakładaj tego dresu!

18:12 Jest przerwa, nie mamy co robić, to wklejamy zdjęcie Kadzia przy listewkach.

embed

18:09 W międzyczasie skończył nam się drugi set. Jastrzębski tym razem górą i to bez większych problemów. 25,eeee, ile tam było, 19?

18:07 I drugi historyczny kontakt z piłką Łukasza Kadziewicza. Zepsuta zagrywka, Kadziu, chin up!

18:06 I jest. Pierwszy historyczny kontakt z piłką Łukasza Kadziewicza po powrocie do polskiej ligi. Niestety przebicie dołem na drugą stronę higlightem spotkania nie było.

18:04 Kadziu jeszcze nie miał kontaktu z piłką, ale jak przemówił na przerwie na żądanie dla trenera Totolo, jak przemówił. Czekajcie, jakiś wynik, gdzie jest wynik. 21:16.

18:02 To nie jest najlepszy screen w historii Painta, ale ręce nam się trzęsły.

18:01 Kadziu na boisku, Kadziu na boisku!

18:00 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

17:59 To nie jest dzień Wojciecha Winnika. Na drugiej przerwie techniczne przewaga Jastrzęsbkiego wrosła już do czterech punktów.

17:58 Jak myślicie?

embed

17:56 Bartek Gawryszewski (który właśnie zmienił swojego ojca Bontje) to taki całkiem całkiem, nie?

17:55 Trochę nam transmisja tnie, to wklejamy zdjęcia Kadzia przy drabinkach.

Łukasz KadziewiczŁukasz Kadziewicz fot. azsolsztyn.deal.pl

17:53 Jastrzębianie po skutecznym ataku Łasko odskakują już na 4 punkty. No panie Totolo, zmiany, zmiany.

17:50 Kruszynka dokłada asa i mamy pierwszą przerwę techniczną. 8:5 dla gospodarzy.

17:49 Cały czas punkt za punkt. Piąty za piąty. Michał Kubiak.

17:47 Łasko zemścił się za blok z pierwszej akcji i sam sobie teraz zatrzymał rywala pojedynczym blokiem. I to nie byle jako rywala, a samego naszego Pana Nie-Wiem-od-Kiedy-Jestem-Taki-Przystojny.

17:46 Zibi ma mord w oczach. 3:3.

17:45 Drugi set dla gospodarzy również zaczyna się nie najlepiej. Łasko zablokowany.

17:41 A ten Ananiew to kiedy się taki przystojny zrobił, co?

Łukasz Kadziewicz

17:40 Szybka piłka na środek i po secie Indykpol zwycięża pierwszą partię 25:23.

17:39 Ależ akcja, co za wymiany! I jakie zwieńczenie - Michał Łasko przekracza linię 3.metra i daje piłkę setową rywalom.

17:36 Namaszczony klepnięciem Kadzia Ananiew serwuje gospodarzom soczysty atak. Odpowiedź Bartmana równie efektowna. 21:22.

17:36 Bartman na dwa razy, ale skutecznie. 20:21

17:34 18:20 i czas dla Olsztyna. Kadziu przyszedł, poklepał Ananiewa, wrócił do kwadratu.

17:31 W złym momencie rozpoczęłyśmy te dywagacje. Na boisku mieliśmy właśnie soczystą dyskusji Bartman-sędzia-Kubiak. Oj Zbychu nam się zdenerwował. Dwa jego udane ataki przybliżają Jastrzębian na trzy punkty. 17:20.

17:29 Po bohunowym zaroście z Mistrzostw Europy u Kruszynki nie ma już śladu, zarośnięte oblicze prezentuje dziś za to jego druga połówka. Co Wy na to?

17:27 I druga przerwa techniczna. 16:14 dla gości.

17:25 A co tam na boisku? Mieliśmy właśnie pierwszą weryfikację wideo i pierwszego asa serwisowego Kubiaka. Jastrzębianie dokładają blok i ich przewaga topnieje już do tylko jednego punktu. Czas dla Olsztynian, idź ich tam Kadziu poklep.

17:24 Ej, a może Kadziu nie gra, bo jest przeziębiony? Patrzcie jaki opatulony tam stoi.

17:23 Kadzinka w kwadracie wyglądała tak: (Znajcie nasz królewski refleks)

17:21 Jest! Kadzinka w kwadracie!

17:20 Ojojoj. Kawałki laptopa w dłoniach Zibiego. Fatalne przyjęcie i pierwszy czas dla trenera Bernardiego. 12:7 dla Olsztyna.

17:18 Pawle Siezieniewski, pamiętasz? Rok 200chyba7, Sosnowiec, to ja prawie zrobiłam salto przez barierkę obserwując twoją rozgrzewkę. Pamiętasz?

17:16 Na pierwszą przerwę techniczną z trzypunktową przewagą schodzą Olsztynianie. No to może by tak poeksperymentować ze składem skoro tak dobrze idzie, hm?

17:14 Kruszyna zablokowana! 6:3 dla Olsztyna.

17:13 Ej dobra, pokarzcie nam ławkę rezerwowych.

17:12 Zibiemu zostały chyba jeszcze w bucie kawałki laptopa bo uderza daleko daleko poza linię końcową. Russel Homes nie myli się ze środka. 3:3.

17:10 I już gramy. Pierwszy punkt dla Jastrzębskiego zdobywa skutecznym atakiem Michał Łasko. W drugiej akcji Zibi zdeptuje kilka laptopów ale na nic. 1:1.

17:09 Łączymy się w bólu z angiegirl :

zwolniłam się ze spotkania z promotorem z powodu "ważnych przyczyn rodzinnych", żeby obejrzeć mecz, więc jak Łukasz nie wyjdzie w pierwszej szóstce to dostane szału. :-D

Bądźmy dzielne dziewczęta, bądźmy dzielne.

17:07 To z kim oni tam grają? Jastrzębski Węgiel? Czekajcie, że kto tam gra? Bartman? Kubiak? No było coś.

17:07 Piąte okienka dostał Paint:

M-hm.

17:06 Ale w pierwszej szóstce nie wyjdzie. Boohoo.

17:04 Jest! Kadziu! Kadzinka! Jak nam się rozgrzewa!

17:02 Jesteście z nami? Czekamy na Was w komentarzach, jesteśmy też na Facebooku . Co za problem podzielić sobie '13 na cztery części. Triceps Kadzia się zmieści.

17:00 Już jesteśmy w hali. Oessu.

16:59 Jeśli przez dłużej niż 10 minut nie podamy wyniku, strofujcie nas. Jeśli dłużej niż przez 10 minut nie napiszemy nic, to znaczy, że transmisja nam się zacięła. Albo robimy zoom tricepsa Kadzia.

16:58 Dobra, chyba jest.

16:56 No to gdzie ta suszarka? Channel is offline!

16:54 Ale będzie Kadziu. Dla niego mogłabym przeprowadzać te relację na suszarce.

16:51 Dziś nie będzie wygodnej kanapy, plazmy, kota, legalnego Polsatu Sport i ładnych koszul Jerzego Mielewskiego w studiu. Będzie zacinająca transmisja internetowa i zacinający system zarządzania treścią we wspólnym występie na 13stu calach mojego laptopa. Bądź dzielny maleńki.