Carles Puyol i Malena Costa nie są już razem

Wybaczcie, że dopiero teraz Wam mówimy, podczas gdy Wy piszecie o tym od rana, ale to przez te Jastrzębskie emocje.
"Trudne" rozstanie Wybaczcie, że dopiero teraz Wam mówimy: Puyol i Costa nie są razem. Carlos Puyol i 22-letnia Malena nie są już razem. To on "porzucił" piękną modelkę szwedzkiego pochodzenia, ale ona napisała na swoim Facebooku, że "to trudne". Carlos Puyol i 22-letnia Malena spotykali się ze sobą od roku. Wcześniej on był w długotrwałym związku z inną modelką Agnes Comas, ona zaś spotykała się z niejakim Javierem Hildago. My kojarzyłyśmy ją głownie z wakacyjnych zdjęć, na których jej uroda potrafiła przyćmić nawet klatę Puyola, choć nie na długo. Jak podają źródła, to on "porzucił" piękną modelkę szwedzkiego pochodzenia, ale ona napisała na swoim Facebooku, że "to trudne", i ze "winne są obie strony". Te z Was, które chciałyby już bukować bilet do Barcelony i ruszać na podbój puyolowego serca prosimy o chwilę namysłu - może lepiej, żeby spędzał teraz trochę czasu z przyjaciółmi i na przykład zatroszczył się, czy z ich fryzurami jest wszystko w porządku?

Carlos Puyol i 22-letnia Malena spotykali się ze sobą od roku. Wcześniej on był w długotrwałym związku z inną modelką- Agnes Comas, ona zaś spotykała się z niejakim Javierem Hildago. My kojarzyłyśmy ją głownie z wakacyjnych zdjęć, na których jej uroda potrafiła przyćmić nawet klatę Puyola, choć nie na długo.

Carles-Puyol-i-Malena

Jak podają źródła to on "porzucił" piękną modelkę szwedzkiego pochodzenia, ale ona napisała na swoim facebooku, że "to trudne", i ze "winne są obie strony".

Te z Was, które chciałyby już bukować bilet do Barcelony i ruszać na podbój puyolowego serca prosimy o chwilę namysłu - może lepiej, żeby pospędzał teraz trochę czasu z przyjaciółmi, i na przykład zatroszczył się, czy z ich fryzurami jest wszystko w porządku?