Sport.pl

Mężczyźni o złotych stopach

Kto by pomyślał, że starsi panowie w odświętnych garniturach, podkasujący nogawki i maczający stopy w misce z cementem mogą dostarczyć tyle radości.
Mężczyźni o złotych stopach Starsi panowie maczający stopy w misce z cementem dostarczają nam radości Kto by pomyślał, że starsi panowie w odświętnych garniturach, podkasujący nogawki i maczający stopy w misce z cementem mogą dostarczyć tyle radości. Golden Foot Award to nagroda przyznawana za wybitne osiągnięcia w przebiegu całej kariery, wobec czego fakt, iż otrzymał ją Ryan Giggs wydaje nam się arcyzasłużony. Przede wszystkim jednak mamy wrażenie, że cała impreza, która odbyła się w poniedziałek w Monako, była tylko po to, żeby starzy dobrzy znajomi mogli się ładnie ubrać, pstryknąć sobie kilka fotek, którymi ciacha będą się zachwycać i pomoczyć stopy w misce z... hmm, no z tym czymś, z czego się robi potem odlewy tych stóp. Zwłaszcza ta ostatnia czynność zdawała się sprawiać panom kupę frajdy. Atrakcją imprezy oprócz Ryana Giggsa, o którym jedna z nas marzy, by prowadził ją do ślubu z Jensonem Buttonem, był Luis Figo. Wciąż hot? My jakoś nigdy za nim szczególnie nie przepadałyśmy - denerwowała nas lansowana przez media opozycja Figo - mężczyzny i Beckhama - chłopca, ale to była prehistoria ciachowości. W Monako zgromadziła się śmietanka sportowo-towarszyska: obok Giggsa i Figo obecni byli także: Javier Zanetti, Ruud Guilt, książę Monako Albert i inni słynni piłkarze.

Golden Foot Award to nagroda przyznawana za wybitne osiągnięcia w przebiegu całej kariery, wobec czego fakt, iż otrzymał ją Ryan Giggs wydaje nam się arcyzasłużony. Przede wszystkim jednak mamy wrażenie, że cała impreza, która odbyła się w poniedziałek w Monako, była tylko po to, żeby starszy dobrzy znajomi mogli się ładnie ubrać, pstryknąć sobie kilka fotek, którymi ciacha będą  się zachwycać i pomoczyć stopy w misce z... hmm, no z tym czymś, z czego się robi potem odlewy tych stóp. Zwłaszcza ta ostatnia czynność zdawała się sprawiać panom kupę frajdy.

Atrakcją imprezy oprócz Ryana Giggsa, o którym jedna z nas marzy by prowadził ją do ślubu z Jensonem Buttonem, był Luis Figo. Wciąż hot? My jakoś nigdy za nim szczególnie nie przepadałyśmy - denerwowała nas lansowana przez media opozycja Figo-mężczyzny i Beckhama-chłopca, ale to była prehistoria ciachowości. Wiemy, że  Luis ma szerokie grono wielbicielek, prezentujemy Wam zatem jego wersję z cwaniackim uśmiechem:

Former soccer player Luis Figo of Portugal is seen as he receives an international football career award during the ceremony of the

...i wersję bez butów.

Former soccer player Luis Figo of Portugal  signs his foot mould, after he received an international football career award during the 'Golden Foot 2011' awards  in Monaco, Monday, Oct. 10, 2011.  (AP Photo / Lionel Cironneau)

A oto dowód, że w Monako zgromadziła się śmietanka sportowo-towarszyska: obok Giggsa I Figo obecni byli także Javier Zanetti, Ruud Guilt, książe Monako Albert i inni słynni piłkarze:

Left to right, Soccer player Ryan Giggs of Wales, President of Golden Foot Award Antonio Caliendo, Former soccer player Luis Figo of Portugal, Prince Albert II of Monaco,Former soccer player Ruud Gullit of Netherlands ,Former soccer player Abedi Ayew 'Pele' of Ghana, Former soccer player Rabah Madjer of Algeria and Soccer player Javier Zanetti of Argentina , pose during the ceremony of the

Więcej o: