A myślałyśmy, że to my wymyślamy głupie* sondy

Czyli który z polskich siatkarzy, zdaniem naszych kolegów po fachu zza oceanu, sprawdziłby się dobrze w roli...wampira.

Winiarski najlepszym wampirem? Winiar zwycięzcą bardzo, ale to bardzo nietypowego rankingu Portal volleywood.net zaproponował czytelnikom, by wybrali siatkarza, który ich zdaniem najlepiej sprawdziłby się w roli wampira. Wygrał... Michał Winiarski Portal volleywood.net zaproponował swoim czytelnikom bardzo oryginalną zabawę. Na drodze głosowania wybrano siatkarza, który najlepiej sprawdziłby się w roli wampira. Ku naszemu zaskoczeniu zwyciężył... Michał Winiarski. Nieszczególnie znamy się na tym całym wampiryźmie - obejrzałyśmy jedynie 16 minut całej sagi Twillight, a Robert Pattison jawi nam się jako kompletnie aseksualny osobnik. Mniemamy jednak, że głównym kryterium dobrego wampira jest intrygujące, tajemnicze i głębokie spojrzenie. Dlatego też wybór reprezentanta naszej siatkówki, jak też obsesyjnie ubóstwianego Antonina Rouziera, dziwić nie może.

Tak dziewczęta, właśnie tak. Portal volleywood.net (którą sądząc po wynikach sondy, część z Was już zna ;) zaproponował swoim czytelnikom zabawę, w której w drodze głosowanie wyłoniony ma zostać siatkarz, który najlepiej wypadłby w roli gorącego wampira.

Nieszczególnie znamy się na tym całym wampiryźmie, obejrzałyśmy 16 minut całej sagi Twillight, a Robert Pattison jawi nam się jako kompletnie aseksualny (no przynajmniej mnie), ale mniemamy, że głównym kryterium dobrego wampira jest intrygujące/tajemnicze/głębokie spojrzenie. Dlatego też wyborowi reprezentanta naszej siatkówki, jak też naszego obsesyjnie ostatnio ubóstwianego Antonina Rouziera, dziwić nie może. Choć jeśli miałybyśmy być całkowicie szczerze, na podstawie przedstawionych zdjęć, zagłosowałybyśmy na pana Van Bemmelena:

 

Van Bemmelen

Ugryź mnie.

A jeśli jesteście ciekawe kogo jeszcze redaktorzy portalu widzieli by w rolo wampira i oddać głos w sondzie (ciekawe na kogo, ciekawe), zajrzyjcie tutaj.


*No dobra. Zazdrościmy pomysłu.