Jack Wilshere ma syna - powitajmy Archie Wilshere'a

I zróbmy sobie poranne "awwww". Tak z tysiąc razy.
Jack Wilshere ma syna - witamy Archiego I zróbmy sobie poranne "awwww". Tak z tysiąc razy Jack Wilshere poinformował na Twitterze o narodzinach swego potomka - Archiego Jacka Wilshere'a. "Jestem najszczęśliwszym mężczyzną na świecie" - napisał Jakk Wilshere napisał na swoim Twitterze: "To najbardziej dumny dzień w moim życiu. Archie Jack Wilshere urodził się o 15.06 brytyjskiego czasu. Waży 7 funtów i 11 uncji. Jestem najszczęśliwszym mężczyzną na świecie". Mamy tylko nadzieję, że nie będzie tak jak w "Zakochanym kundlu" i pies Jacka nie obrazi się, że nie będzie już tak często przytulany... Serdecznie gratulujemy Jack!

O przyjściu na świat Archiego informowałyście nas masowo, zarówno w mailach, jak i na blogach, a zdjęcie Jacka z synkiem zapełniło prawie cały box najnowszysch zdjęć;)

Jest się z czego cieszyć, jest za co i komu gratulować. Główny zainteresowany napisał na swoim twitterze:

Twitter Jacka Wilshere'a

Mamy tylko nadzieję, że nie będzie tak jak w "Zakochanym kundlu" i pies Jacka nie obrazi się, że nie będzie już tak często przytulany... No i oczywiście czkamy na zdjęcie malucha i tatusia na słynnej kanapie...

I pomyśleć, że o tym, iż Jack spodziewa się potomka donosiłyśmy tak niedawno! I to w dodatku w Prima Aprilis....

No dobra, to jakby to jeszcze nie było jasne: serdecznie gratulujemy Jack!