Och, Iker...

Iker robi coś taki niesamowicie słodkiego, że gdybyśmy go jakimś cudem jeszcze nie kochały, musiałybyśmy pokochać go na nowo...
Iker robi coś niesamowicie słodkiego Gdybyśmy go jeszcze nie kochały, musiałybyśmy pokochać go na nowo Iker Casillas robi coś tak niesamowicie słodkiego, że gdybyśmy go jakimś cudem jeszcze nie kochały, musiałybyśmy pokochać go na nowo... Iker Casillas robi coś tak niesamowicie słodkiego, że gdybyśmy go jakimś cudem jeszcze nie kochały, musiałybyśmy pokochać go na nowo... I nie, podkradanie szminki od naszej babci nie ma z tym nic wspólnego. Jak zapewne pamiętacie, ostatni mecz ligowy nie był zbyt szczęśliwy dla bramkarza Realu. "Królewscy" wygrali wprawdzie ostatecznie 6:2, ale zaczął się od sensacyjnej utraty gola, a Iker, mówiąc eufemistycznie, nie rozgrywał najlepszych zawodów. Zamiast jednak mętnie się tłumaczyć, mówić coś w rodzaju: "starałem się" lub "dzisiaj nie ma słabych rywali", Iker zapostował na swoim Facebooku kilka filmików, które pokazują jego najsłynniejsze bramkarskie wpadki. Komentarze Ikera: "Przepraszam", "Ludzie popełniają błędy, nikt nie jest doskonały", "najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, kiedy popełniasz błąd, jest przyjąć to z humorem. Jestem człowiekiem", oraz "Zostawiam wam więcej... Wiem, że jest tego [filmików] więcej, ale nie mogę ich znaleźć... albo nie chcę ich znaleźć!" Komentarze Ciach: miaaaauuuuu... to takie słodkieee.... Iker, ty nie jesteś człowiekiem, ty jesteś najsłodszym bramkarzem, jaki kiedykolwiek używał szminki i śpiewał "me siento segurrroooo". Wybaczamy. Nie, zaraz, nie mamy czego wybaczać - nic się nie stało. A w ogóle to wiesz, ile my robimy literówek w każdym tekście? PS. Ale wracając do samego meczu - musimy to powiedzieć jeszcze raz i będziemy powtarzać do znudzenia - nowe koszulki Realu są tak niesamowicie piękne, a piłkarze wyglądają w nich tak niesamowicie hot, że jest to jedyny znany nam przypadek w historii, że wolimy piłkarza w koszulce niż bez niej. Nie zdejmujcie.

I nie, podkradanie szminki od naszej babci nie ma z tym nic wspólnego. jak zapewne pamiętacie, ostatni mecz ligowy nie był zbyt szczęśliwy dla bramkarza Realu. Królewscy wygrali wprawdzie ostatecznie 6:2, ale zaczął od sensacyjnej utraty gola, a Iker, mówiąc eufemistycznie, nie rozgrywał najlepszych zawodów.Zamiast jednak mętnie się tłumaczyć, mówić coś w rodzaju "starałem się", albo "dzisiaj nie ma slabych rywali" Iker... zapostował na swoim facebooku kilka filmików, które pokazują jego najsłynniejsze bramkarskie wpadki, takie jak ta:

Lub ta:

Komentarze Ikera: "Przepraszam", "Ludzie popełniają błędy, nikt nie jest doskonały", "najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić kiedy popełniasz błąd jest przyjąc to z humorem. Jestem człowiekiem", oraz "Zostawiam wam więcej... Wiem, że jest tego [filmików] więcej ale nie mogę ich znaleźć... albo nie chcę ich znaleźć!"

Komentarze Ciach: miaaaauuuuu... to takie słodkieee.... Iker, ty nie jesteś człowiekiem, ty jesteś najsłodszym bramkarzem jaki kiedykolwiek używał szminki i śpiewał "me siento segurrroooo". Wybaczamy. Nie, zaraz, nie mamy czego wybaczać - nic się nie stało. A w ogóle to wiesz, ile my robimy literówek w każdym tekście?

PS. Ale wracając do samego meczu - musimy to powiedzieć jeszcze raz i będziemy powtarzać do znudzenia - nowe koszulki Realu są tak niesamowicie piękne, a piłkarze wyglądają w nich tak  niesamowicie hot, że jest to jedyny znany nam przypadek w historii, że wolimy piłkarza w koszulce niż bez niej. Nie zdejmujcie.

Real Madrid's Argentinian forward Gonzalo Higuain (R) celebrates his goal with Real Madrid's Argentinian midfielder Angel di Maria during their Spanish league football match Real Madrid vs Rayo Vallecano on September 24, 2011 at the Santiago Bernabeu stadium in Madrid. AFP PHOTO/ PIERRE-PHILIPPE MARCOU (Photo credit should read PIERRE-PHILIPPE MARCOU/AFP/Getty Images)