Nigdy nie zgadniecie kto wygrał właśnie mistrzostwa Ameryki Płd w siatkówce

Ale będzie też trochę zdjęć Argentyńczyków.

Mistrzostwa w siatkówce Nigdy nie zgadniecie, kto wygrał mistrzostwa Ameryki Płd. w siatkówce. Mistrzostwa Ameryki Płd. w siatkówce: Brazylijczycy siłą rzeczy zdominowali nagrody indywidualne, ale i tutaj znalazło się miejsce dla dzielnych Argentyńczyków. Nie będziemy udawać, że mecz oglądałyśmy, ale po wyniku sądząc, nie było to znowu jednostronne widowisko - Argentyna ugrała nawet jednego seta (do 19), a w pozostałych przegrywała do 20, 23 i 21. Gwoli informacji dodamy jeszcze, że brązowy medal wywalczyła Wenezuela, która pokonała Paragwaj 3:0. Brazylijczycy siłą rzeczy zdominowali nagrody indywidualne, ale i tutaj znalazło się miejsce dla naszych dzielnych Argentyńczyków. Luciano de Cecco wybrany został najlepszym rozgrywającym turnieju, a najskuteczniej rywali w mistrzostwach blokował Sebastian Sole.

Którzy, niespodzianka niespodzianka wywalczyli srebro. Nie będziemy udawać, że mecz oglądałyśmy, ale po wyniku sądząc, nie było to taki znowu jednostronne widowisko - Argentyna ugrała nawet jednego seta (do 19), a w pozostałych przegrywała do 20,  23 i 21. Gwoli informacji dodamy jeszcze, że brązowy medal wywalczyła Wenezuela, która pokonała Paragwaj 3:0.

Brazylijczycy siłą rzeczy zdominowali nagrody indywidualne, ale i tutaj znalazło się miejsce dla naszych dzielnych Argentyńczyków. Luciano de Cecco wybrany został najlepszym rozgrywającym turnieju, a najskuteczniej rywali w mistrzostwach blokował Sebastian Sole. Wszyscy nagrodzeni indywidualnie prezentowali się tak:

 

Mistrzostwa Ameryki Płd w siatkówce

(Wygląda na to, że wiadomość o wyróżnieniu zaskoczyła Sebastiana i wyciągnęła go spod prysznica.)

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii. (Wspięłyśmy się na wyżyny swojego hiszpańskiego, żeby je dla Was zdobyć, doceńcie). (No dobra, byłyśmy na stronie ichniejszej federacji, zajrzyjcie jeśli będzie Wam mało).

 

Histeryczne P.S: Dziewczyny! Siedemnastka z Argentyny! Moment. Mariano Giustiniano!

 

Mistrzostwa Ameryki Płd w siatkówce

Kim on jest?! Gdzie on był?!