Obiecałyśmy, że zajrzymy na mistrzostwa Ameryki Płd w siatkówce i właśnie dotrzymujemy słowa

Nawet jeśli na razie będzie to głównie zaglądanie za koszulkę Facundo Conte. Ale nikt się chyba nie obrazi, prawda?

Facundo ściągnął koszulkę Zaglądamy na mistrzostwa Ameryki Płd w siatkówce. Mistrzostwa Ameryki Płd w siatkówce dopiero się rozkręcają (a i tak wiadomo, że wygra Brazylia), a Facundo już się rozkręcił i ściągnął koszulkę. Nawet jeśli na razie będzie to głównie zaglądanie za koszulkę Facundo Conte. Ale nikt się chyba nie obrazi, prawda? No bo te mistrzostwa to wiecie, dopiero się rozkręcają (a i tak wiadomo, że wygra Brazylia), a Facundo już się rozkręcił i ściągnął koszulkę. Z jakiej okazji? Internetowej wideokonferencji z fanami mianowicie. Stało się to dokładnie podczas twitcamu z udziałem siatkarzy Argentyny, a więc takiego czatu na żywo, w którym fani zadają pytania, a interlokutorzy odpowiadają na nie przed kamerą (tak mniej więcej, bo jak wiecie, nie wszystkie z nas znają się na tych twitterach). Biedny Facu chyba też coś nie bardzo. Obok golusieńkiego Conte występuje trzymający komputer Ivan Castellani. Oraz Luciano de Cecco i jego język. Powinnyśmy wystosować petycję, by Facundo Conte już nigdy nie zakładał koszulki?

No bo te mistrzostwa to wiecie, dopiero się tam rozkręcają, rozkręcają (a i tak wiadomo, że wygra Brazylia), a Facundo już się rozkręcił i ściągnął koszulkę. Z jakiej okazji? Internetowej wideokonferencji z fanami mianowicie. Karolla podzieliła się z nami z nagraniem twitcamu z udziałem siatkarzy Argentyny, a więc takiego czatu na żywo, w którym fani zadają pytania, a interlokutorzy odpowiadają na nie przed kamerą (tak mniej więcej, bo jak wiecie, nie wszystkie z nas znają się na tych twitterach). (Biedny Facu chyba też coś nie bardzo).

Obok golusieńkiego Conte (i to bardzo dosłownie) (bardzo blisko) (co na to fani z Brazylii?) występuje trzymający komputer Ivan Castellani (zbieżność nazwisk absolutnie nieprzypadkowa) (jakby co, to też mówimy cześć)...

 

Ivan Castellani

Oraz Luciano de Cecco i jego język. Gotowe?

 

 

Na koniec zamieścimy apel, który stosuje do wszystkich fanek Argentyńczyków nasza informatorka:

Do wszystkich, którzy mają twittera prośba [błagam, zamieście to na swoim profilu]: piszcie do argentyńskich siatkarzy @icastellani @lucianodececco @FacuConte7 @fedepereyra12 @rodrigoquiroga9 że chcemy twitcam o jakieś normalnej porze w Europie a nie w nocy.  Np:  ''quieremos twitcam en dia de Europa, no por la noche.. porfavor.. fans de Europa'' albo coś w ten deseń. Chyba wszyscy
chcielibyśmy zadac im jakieś pytanie, wyznać jak bardzo ich uwielbiamy lub po prostu popatrzeć. Tylko musimy mieć jakaś siłę przebicia..

No dobrze, a gdzie petycja "quieremos żeby Facundo Conte już nigdy nie zakładał koszulki"?