Nigdy tego jakoś oficjalnie nie wyznawałyśmy, ale mamy niepoprawną słabość do Sergio Aguero...

O jak to dobrze, że dziś mamy do tego pretekst w postaci kampanii Pumy i kilku foci utrzymanych na przyzwoitym poziomie słitaśności.
Sergio Aguero reklamuje Pumę Chciałybyśmy więcej takich kampanii reklamowych... Mamy słabość do Sergio Aguero, a teraz mamy pretekst, żeby o nim napisać. Niedawno wziął udział w sesji reklamowej dla Pumy. Na zdjęciach widać ten błysk w oku! Nigdy tego jakoś oficjalnie nie wyznawałyśmy, ale mamy niepoprawną słabość do Sergio Aguero... O jak to dobrze, że mamy do tego pretekst w postaci kampanii Pumy i kilku foci utrzymanych na przyzwoitym poziomie słitaśności. No dobrze, nie będę wypowiadać się za całą ciachoredakcję. Ja, redaktorka Marina mam do niego niepoprawną słabość. A on nie jest nawet Hiszpanem, zdradza żonę, ma jakiś metr dziesięć (z włosami postawionymi na żel) i uwielbia petrodolary. I jakkolwiek, by to wszystko razem wzięte przykre nie było, jeżeli wcześniej miało to jakieś znaczenie, to traci je w obliczu jego udziału w kampanii reklamowej Pumy. A co tam, zarzućcie nam powierzchowność. Nic nie poradzimy na wysoką jakość estetyczną jaką prezentuje sesja zdjęciowa z Kunem w roli pierwszoplanowej oraz najnowszymi, najnowocześniejszymi i najszybszymi butami zaprojektowanymi przez Pumę - v.1.11 Speed. Kilka rozkosznych uśmieszków tu i tam, roztapiający nasze serce błysk w oku i twarzowa koszulka w modnym kolorze mięty i prawie zapominamy o bólu Davida. Ceglana ściana w tle wydaje nam się krokiem milowym we współczesnej fotografii.

 

No dobrze, nie będę wypowiadać się za całą ciachoredakcję, ja, redaktorka Marina mam do niego niepoprawną słabość.  A on nie jest nawet Hiszpanem, uwodzi Davidowi Messiego, zdradza żonę, ma jakiś metr dziesięć (z włosami postawionymi na żel) i uwielbia petrodolary. I jakkolwiek, by to wszystko razem wzięte przykre nie było, jeżeli wcześniej miało to jakieś znaczenie, to traci je w obliczu jego udziału w kampanii reklamowej Pumy.

A co tam, zarzućcie nam powierzchowność. Nic nie poradzimy na wysoką jakość estetyczną jaką prezentuje sesja zdjęciowa z Kunem w roli pierwszoplanowej i najnowszymi, najnowocześniejszymi, najszybszymi* (*dopiszcie sobie inne najnajnaj) butami zaprojektowanymi przez Pumę - v.1.11 Speed. Kilka rozkosznych uśmieszków tu i tam, roztapiający nasze serce błysk w oku i twarzowa koszulka w modnym kolorze mięty i prawie zapominamy o bólu Davida ceglana ściana w tle wydaje nam się krokiem milowym we współczesnej fotografii.

Sergio Aguero

Sergio Aguero

Sergio Aguero

Sergio Aguero

A teraz w krótkim spocie reklamowym z tej samej kampanii, Aguero zrobi dla Was mały performance - w przerwach między kręceniem bioderkami przeliteruje słowo "Uroczy".U-R-O-C-Z-Y, Też chcemy taką koszulkę. A najlepiej i Kuna i koszulkę, jak już pytacie.

Czas jednak na obiecane twitterowe skarby, których na profilu Sergio jest co nie miara. Nasze ulubione to oczywiście coś z klasyki czyli "takie tam z obiadu", ale wyniesione na zupełnie nowy, nieznany dotąd poziom - obiad  jeszcze nigdy nie był tak huczny, stół tak długi, a gości tak wielu.

Sergio Aguero

Iker musi skręcać się z zazdrościć.

Oraz słitfocia z synkiem które wywołała nas sześciominutowy maraton "awwww". Byłby siedmio, ale Kun Junior jest trochę straszny i przypomina nam dziecko z "Omena"

Sergio Aguero

Nie chcemy zabrzmieć jak jakieś zaginione ciotki Benjamina, ale "Och, jak te dzieci szybko rosną" oraz "Ojej, ale jesteś dużym chłopcem". W końcu ostatnio jak go widziałyśmy, wyglądał tak:

Sergio Aguero

marina