Zgadnijcie, kto został właśnie okrzyknięty najprzystojniejszym mężczyzną Wielkiej BrytaniiChoć musimy przyznać, że przez wzgląd na osobę zdetronizowaną z tronu, taki rezultat nawet dla nas jest cokolwiek kontrowersyjny.

Button rządzi na Wyspach Prestiżowy tytuł dla kierowcy F1 przyznany przez Magiczne Jeansy Najprzystojniejszym mężczyzną w Wielkiej Brytanii jest Jenson Button. Tytuł został mu przyznany przez reprezentatywną próbę 1500 klientek marki Wizzard Jeans Najprzystojniejszym mężczyzną w Wielkiej Brytanii jest Jenson Button. Tytuł ten przyznany został mu przez reprezentatywną próbę 1500 klientek marki odzieżowej Wizzard Jeans. Tym samym kierowca zepchnął ze szczytu ubiegłorocznego zwycięzcę, aktora Colina Firtha, który spadł aż na trzecie miejsce i wyprzedzony został jeszcze przez Richarda Armitage. Dodajmy jeszcze, że w zestawieniu znalazło się również miejsce dla drugiej połówki Buttmiltona (14 pozycja) oraz Davida Beckhama, który zajął 5. miejsce. Szefowa Wizzard Jeans przyznaje, że nie jest zaskoczona takim wynikiem i dodaje, że Button ma mnóstwo naturalnego uroku. Wydaje nam się, że Jenson z trudem opanowuje wybuchy radości i dumy z prestiżowego tytułu przyznanego mu przez Magiczne Jeansy. A Wy, co o tym wszystkim myślcie? Jens czy Colin? A może jakiś inny Brytyjczyk?

Aha, i to wcale nie było tak, że to my w swoim czteroosobowym gronie stwierdziłyśmy, "no to kto jest tym najprzystojniejszym Brytyjczykiem, Jenson? No, yhmy, Jens, wiadomo". Tytuł ten, jak doniosła nam LadyButton, przyznany został mu przez reprezentatywną próbę 1500 klientek marki odzieżowej Wizzard Jeans.

Tym samym kierowca zepchnął ze szczytu ubiegłorocznego zwycięzcę, aktora Colina Firtha. A spójrzmy prawdzie w oczy: każda z dziewcząt na całym świecie przechodzi etap w swoim życiu, w którym kocha się szaleńczo w Colinie Firthie (z reguły po obejrzeniu pierwszych 20 sekund pierwszego odcinka Dumy i uprzedzenia) (niektórym zostaje na dłużej).Jak myślcie, czy palma pierwszeństwa została słusznie mu odebrana?

 

 

Colin spadł aż na trzecie miejsce i wyprzedzony został jeszcze przez Richarda Armitage. Hyyy? (5 sekund później) Też aktor, voila!

 

No chyba trochę bez szału.

Dodajmy jeszcze, że w zestawieniu znalazło się również miejsce dla drugiej połówki Buttmiltona (14 pozycja) oraz Davida Beckhama (5).

Tymczasem szefowa Wizzard Jeans przyznaje, że nie dziwią ją takie rezultaty stwierdzając, że Button ma mnóstwo naturalnego uroku. (Swoją drogą, Jenson z trudem pewnie opanowuje wybuchy radości i dumy z prestiżowego tytułu przyznanego mu przez Magiczne Jeansy.)

A Wy, co o tym wszystkim myślcie? Jens czy Colin? A może jakiś inny Brytyjczyk (niekoniecznie ze świata sportu) przychodzi Wam na myśl? Hmm?