Wiemy co się działo na urodzinach Bojana

Z najlepszego źródła.

Ale żeby Wam o tym opowiedzieć, musimy najpierw cofnąć się do zeszłorocznego jubileuszu naszego ślicznego Hiszpana. Jego największa (tak, teraz to już oficjalne) fanka Iza urządziła mu wtedy kameralne przyjęcie na piłkarza, fankę, tort i szampana. Było miło, grzecznie i spokojnie. W tym roku nastąpiła zatem powtórka, ale ponieważ Bojan wkroczył już w wiek prawdziwie męski, w którym może legalnie kupować alkohol nawet w USA, no cóż, trochę przesadził z alkoholem....

Zaczęło się wprawdzie słodko i niewinnie...

Urodziny Bojana

...ale skończyło...


Urodziny Bojana

No cóż, może lepiej oddajmy głos gospodyni całego przyjęcia:

Kochane Ciacha!

Jak zapewne wiecie, dziś 21 rok życia zainaugurował Bojan Krkić! Nie mogło się więc obejść bez imprezy. Była mega biba, Piccolo lało się strumieniami i niestety Bojan nie wytrzymał tempa... Ale póki co przypmnijmy sobie jak to było rok temu.

Bojan Krkić

Tak, wtedy jeszcze na jego klacie widniały barwy Barcelony. I co z tego, że jest w Romie - i tak Go kochamy ;) Tak więc w związku z niniejszym świętem  na skalę światową radujmy się i weselmy! (Bojanowi odradza się wszelkiego kontaktu z napojami alkoholopodobnymi!) Jak widać na załączonych obrazkach, bohater wieczoru dzielnie pozował do zdjęć na tle moich fresków naściennych nad łóżkiem. Był smczny tort (czyt. ciasto) z 21 świeczkami. Dalej widać również after efects... Nie pozostało mi nic innego jak przykryć Bojana jego barcelońską kołderką i zaczekać aż się chłopczyk wyśpi :) W każdym razie życzę mu wszytkiego najlepszego, samych sukcesów - zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym, samej słodyczy z życia i znalezienia swojej Różowej Towarzyszki Życia*. Sto lat!!! :')

* Różowa Towarzyszka Życia, może być tylko i wyłącznie jedną z Ciachoczytelniczek, bądź Ciachoredaktorek.

Serdecznie pozdrawiam Kochane Ciachoredaktorki i Wspaniałe Ciachoczytelniczki,

najwierniejsza fanka Bojana - Izabella :)


Nie pozostaje nam nic innego jak dołączyć się do życzeń dla Bo i pogratulować mu tak oddanych i troskliwych fanek... Zdjęcia z imprezy - oczywiście w naszej galerii.

Bojan mężnieje także wizualnie>>


PS. A zdjęcie główne znalezione na profilu rahdy.