Jesteśmy na Twitterze!!

Czyli nie ma to jak się obudzić i wsłuchać w ćwierkanie ciach o poranku.

Nasze pojawienie się na twitterze niby jest jedynie powrotem, to nie jest nasz pierwszy raz, ale praktycznie czujemy się tam całkiem dziewiczo (no comments on that!). Uczymy się wszystkiego od nowa i jeszcze nie całkiem rozumiemy wszystkie niuanse, ale mamy nadzieję, że szybko nadrobimy.

A dlaczego w ogóle postanowiłyśmy wrócić na twittera? Ano dlatego, że ta platforma używana jest przez całe multum celebrytów, polityków, a zwłaszcza sportowców. I wszyscy ci ludzie, z jakiegoś powodu, używając twittera wydają się być autentyczni!

Często mamy wrażenie, że strony internetowe czy profile facebookowe naszych ulubieńców są prowadzone przez wynajęte agencje i agentów. Natomiast twitter, i ten komunikat o długości smsa często wypuszczany przy pomocy komórki, to szansa na spotkanie ze sportowcem intymnym. Bo że sportowcy często pozwalają sobie na "o jeden ćwierk za daleko" przekonał się choćby Joey Barton, czy koszykarze NBA. Tam kluby wręcz zaczęły walczy ze zjawiskiem ćwierkania, gdyż uzależnieni od komórek i twittera gracze wysyłali smsy z szatni zdradzając zmiany taktyczne czy informacje o kontuzjach.

Widzicie już dlaczego warto być na twitterze? Ktoś jeszcze nie jest przekonany? No to zobaczcie, skąd jeszcze mogłybyście się dowiedzieć, że Jack Wilshere wybiera się dziś do lekarza?

Jack Wilshere

Albo, że Andy Murray cieszy się z formy Van Persiego i że gra w Fantasy League?

twitter Murraya

No właśnie. To na twitterze zaczynają się negocjacje transferowe i bromance, dokonują się pożegnania z fanami i rozstania z kumplami. I naprawdę uważacie, że mogłoby was tam nie być? Albo nas? No my już na szczęście jesteśmy. To jak? Dołączycie?

DOŁĄCZYMY!!

PS. Ale to nie znaczy, że facebook jest zły. O nie. Tam też jesteśmy, a mamy powody by przypuszczać, że nie wszyscy nasi czytelnicy nas polubili. To jak? Polubicie?