Jeśli wpadł Wam w oko nowy przyjmujący Resovii, nie mamy dla Was dobrych wiadomości

Zdjęcie mówi wszystko.

Nowy przyjmujący Resovii wziął ślub Lotman poślubił ukochaną Jasmine Niedawno Paul Lotman zasilił szeregi Resovii. Przed przenosinami do Rzeszowa, Paul zdecydował się na jeszcze jeden ważny krok - poślubił swoją ukochaną Jasmine Niedawno Paul Lotman zasilił szeregi klubu z Rzeszowa. Wcześniej kibice siatkówki w Polsce mogli oglądać go w akcji w meczach reprezentacyjnych przeciwko USA. Przed przenosinami do nowego klubu, Paul zdecydował się na jeszcze jeden ważny krok w swoim życiu - poślubienie swojej wieloletniej ukochanej o wdzięcznie brzmiącym imieniu Jasmine. Więcej szczegółów uroczystości weselnej nie mamy, ale sam Paul wystosował krótkie oświadczenie dla mediów: "Chciałbym tylko podziękować wszystkim, którzy byli częścią tego wspaniałego weekendu, nie moglibyśmy sobie wyobrazić bardziej idealnego wesela. Tato, kocham Cię. Chciałbym żebyś był tu ze mną, wszystko poszło dokładnie tak jak oczekiwałeś".

A jeśli nie zdołałyście jeszcze ustalić tożsamości bohatera tego artykułu, mowa oczywiście o przyjmującym Paulu Lotmanie. Siatkarz zasili szeregi klubu z Rzeszowa od tego sezonu, wcześniej kibice siatkówki w Polsce mogli obejrzeć go w akcji w meczach reprezentacyjnych przeciwko USA. Ciacha również miały okazję i są na (nie jakieś strasznie spektakularne, ale jednak) tak.

Przed przenosinami do nowego klubu, Paul zdecydował się na jeszcze jeden ważny krok w swoim życiu - poślubienie swojej wieloletniej ukochanej o wdzięcznie brzmiącym imieniu Jasmine. Więcej szczegółów uroczystości weselnej nie mamy, ale sam Paul wystosował krótkie oświadczenie dla mediów:

Chciałbym tylko podziękować wszystkim, którzy byli częścią tego wspaniałego weekendu, nie moglibyśmy sobie wyobrazić bardziej idealnego wesela. Tato, kocham Cię. Chciałbym żebyś był tu ze mną, wszystko poszło dokładnie tak jak oczekiwałeś.

Młodej parze życzymy dużo szczęścia i powodzenia. Należy im  się, chociażby za ładne zdjęcia ślubne.

 

A za cynk dziękujemy siatkareczce77.