Sport.pl

Jest! Kadziu! Kadziunio!

To już trzeci dziś news poświęcony siatkarskim treningom, ale mamy nadzieję, że wybaczycie i rozumiecie powagę sytuacji.

Kadziu! Zostań w Polsce Mamy nadzieję, że zrozumiecie powagę sytuacji. Kadziewicz przebywa w Olsztynie, gdzie w oczekiwaniu na rozwój wypadków w sprawie swojego transferu trenuje razem z miejscową drużyną. Kadziu! Zostań w Polsce. Łukasz Kadziewicz, nasz ulubiony polski siatkarz, przebywa aktualnie w Olsztynie, gdzie w oczekiwaniu na rozwój wypadków w sprawie swojego ewentualnego transferu zagranicę, trenuje razem z miejscową drużyną. Ubolewamy w związku z tym, że na zdjęciach z zajęć próżno szukać byłego środkowego reprezentacji. Kadziu! Zostań w Polsce.

Jeśli udało Wam się wczoraj przebrnąć przez nasz rozhisteryzowany artykuł, wiecie, że nasz all time ulubiony polski siatkarz przebywa aktualnie w Olsztynie, gdzie w oczekiwaniu na rozwój wypadków w sprawie swojego ewentualnego transferu zagranicę, trenuje razem z miejscową drużyną. Pamiętacie pewnie również nasze ubolewanie, w związku z tym, że na zdjęciach z zajęć próżno szukać byłego środkowego reprezentacji.

A tu proszę, wystarczyło sięgnąć nieco głębiej niż oficjalna witryna zespołu. Na stronie kibiców AZS-u widnieją trzy zdjęcia, może i malutkie, może i zza nogi/drabinki, ale są:

Kadziu!

 

Zostań w Polsce.

Więcej o: