Sport.pl

Tajemnica człowieka z rzeżuchą na głowie rozwiązana!

Nazywa się Jose Callejon i nie zawsze miał na głowie rzeżuchę imponującą armię pnących się pionowo w górę czarnych włosów przywodzących na myśl rzeżuchę armię zdyscyplinowanych żołnierzy z pikami lub włóczniami w rękach. Tak naprawdę, żarty żartami, ale pan Jose Callejon to całkiem niezłe ciacho.
Callejon - ciacho z Santiago Bernabeu Człowieka z rzeżuchą na głowie 24-letni Jose Callejon, zawodnik Realu Madryt zawsze miał upodobanie do wertykalnych fryzur. Wcześniej jednak były one gotyckie - ostro zwieńczone i strzeliste Jose Callejon to (wbrew naszym wcześniejszym domysłom) mężczyzna w kwiecie wieku, legitymujący się metryką opiewającą na 24 lata. Wychowany w jednej ze szkółek piłkarskich Realu i grający w drugim zespole tego klubu Cellejon swoje pierwszoligowe szlify piłkarskie zdobywał w barwach Espanyolu Barcelona. Spędził tam trzy sezony, po czym silniejszy, piękniejszy i bardziej doświadczony powrócił na Santiago Bernabeu. Jose, jak podpowiada nam wujek Google, zawsze miał upodobanie do wertykalnych fryzur, wcześniej jednak były one jakieś takie bardziej... gotyckie, ostro zwieńczone i strzeliste. Pierwszy raz w życiu mamy jakieś strasznie perwersyjne fantazje... Marzymy o tym, żeby ciemną nocą zakraść się do sypialnie Callejona, albo żeby zaskoczyć go w szatni po treningu i obciąć mu włosy.

"Pan", albowiem wbrew wczorajszym naszym wrażeniom nie jest to jakieś nieopierzone pacholę z młodzików, ale mężczyzna w kwiecie wieku, legitymujący się metryką opiewającą na 24 lata. Nie jest młodzikiem, ale jest wychowankiem Realu, i gdybyśmy uważniej czytały Wasze blogi miałybyśmy szanse zapoznać się z nim już w lipcu, kiedy to Becia_29 obwieszczała jego triumfalny powrót do Realu Madryt. Na nasze usprawiedliwienie może przemawiać jednak fakt, że wtedy jeszcze Jose nie miał tak dekoncentrującej fryzury. Miał za to dosyć dekoncentrujący brzuszek:

Jose Callejon

Powrót, bowiem wychowany w jednej ze szkółek piłkarskich Realu i grający w drugim zespole tego klubu Cellejon swoje pierwszoligowe szlify piłkarskie zdobywał w barwach Espanyolu Barcelona. Spędził tam trzy sezony, po czym silniejszy, piękniejszy i bardziej doświadczony powrócił na Santiago Bernabeu.

Szybko zorientował się kto jest największym ciachem w druyżynie i z kim warto się pomacać:

Jose Callejon, Kaka i Karim Benzema


Jose, jak podpowiada nam wujek Google, zawsze miał upodobanie do wertykalnych fryzur, wczesniej jednak były one jakieś takie bardziej... gotyckie, ostro zwieńczone i strzeliste...

Jose Callejon

...aczkolwiek tentencja do posiadania nastroszonej, zdyscyplinowanej, imponujaco wysokiej i ostrej armii wlósow przejawiała się już w Espanyolu...


Jose Callejon

Jose Callejon

...swoją eskalację znajdując jednak tego lata:

Jose Callejon

I może jest nam głupio za te wszystkie wczorajsze żarty, ale naprawdę, to skojarzenie jest zbyt silne...

rzęzucha

A przecież poza tym Jose to niezłe ciacho, zwłaszcza, że - najlepsze zostawiłyśmy na koniec - ma brata bliźniaka, ktory również gra w Realu!


Bracia Cellejon

 

I tylko pierwszy raz w życiu mamy jakieś strasznie perwersyjne fantazje... Marzymy o tym, żeby ciemną nocą zakraść się do sypialnie Callejona, albo żeby zaskoczyć go pod prysznicem, albo samego w szatni po treningu, i... i... no wiecie, obciąć mu włosy...


PS. A urocze zdjęcie rzeżuchy w skorupkach znalazłyśmy na stronie mrofka.blogspot.com

Więcej o: