Sesja z dziewczyną to nie jest najlepsza odpowiedź na ostatnie dokonania Rafy, drogi Nole

Nawet jeśli bardzo ładnie w niej wyglądasz. No dobra, dziewczyna też ładnie wygląda.

Nadal vs Dioković Sesja z dziewczyną to nie jest najlepsza odpowiedź na ostatnie dokonania Rafy, drogi Nole Nadal vs Dioković. Tak się jakoś złożyło, że obaj panowie ostatnio przelicytowują się na swoje wdzięki w rywalizacji o ostateczne zbałamucenie fanek tenisa. Tak się jakoś złożyło, że obaj panowie w ostatnim czasie przelicytowują się na swoje wdzięki w rywalizacji o ostateczne zbałamucenie fanek tenisa. Najpierw uderzył Nole, który swoim poczuciem humoru, dwuznacznymi propozycjami, granatową koszulą i ogólnym czarem urzekł nas w występie w amerykańskim programie rozrywkowym. Na odpowiedź Rafy Nadala nie trzeba było długo czekać. Hiszpan zrobił to, co wychodzi mu najlepiej (poza grą w tenisa, naturalnie): rozebrał się. Zrobił to jak zwykle z klasą, w jak zwykle wysmakowanych, a jednocześnie ociekających seksapilem spotach reklamowych Armaniego. Czas na kontrofensywę Novaka. Serbski tenisista zdecydował się na dość odważny krok i wystąpił w sesji zdjęciowej utrzymanej w stylizacji "angielska wieś" razem z dziewczyną. Efekty obejrzeć można w ostatnim wydaniu magazynu "Hello".

Tak się jakoś złożyło, że obaj panowie w ostatnim czasie przelicytowują się na swoje wdzięki w rywalizacji o ostateczne zbałamucenie fanek tenisa. Najpierw uderzył Nole, który swoim poczuciem humoru, dwuznacznymi propozycjami, granatową koszulą i ogólnym czarem urzekł nas w występie w amerykańskim programie rozrywkowym.

Na odpowiedź Rafy Nadala nie trzeba było długo czekać. Hiszpan zrobił to, co wychodzi mu najlepiej (poza grą w tenisa, naturalnie): rozebrał się. Zrobił to jak zwykle z klasą, w jak zwykle wysmakowanych, a jednocześnie ociekających seksapilem spotach reklamowych Armaniego.

Czas na kontrofensywę Novaka. Serbski tenisista zdecydował się na dość odważny krok i wystąpił w sesji zdjęciowej utrzymanej w stylizacji "angielska wieś" razem z dziewczyną. Efekty obejrzeć można w ostatnim wydaniu magazynu Hello oraz oczywiście w naszej galerii.

I to wcale nie koniec niespodzianek, bowiem w zanadrzu mamy jeszcze ruchomy obrazek z tego przedsięwzięcia. Wszystkie ujęcia z idealnie piękną dziewczyną  Jeleną całkowicie rekompensują 3 sekundy z brytyjskim akcentem Novaka:

Marvellous