Sport.pl

Jessybondgirl nie wygląda wcale tak spektakularnie bez makijażu

Przyznajcie, że ten tytuł brzmi zdecydowanie lepiej niż "Jenson zabrał ukochaną na romantyczne wakacje".

Jenson na wakacjach z... ...Jessybond, która nie wygląda wcale tak spektakularnie bez makijażu F1. Jens Button i Jessica Michibata w ramach przedłużonych celebracji węgierskiego zwycięstwa w Grand Prix, wybrali się na romantyczny wypad na Hawaje. Zabrał ją. No zabrał. Cóż, Formuła ma teraz letnią przerwę, kwestią czasu były zatem takie zdjęcia. Jens i Jessica w ramach przedłużonych celebracji węgierskiego zwycięstwa w dwusetnym w karierze kierowcy Grand Prix, wybrali się na romantyczny wypad na Hawaje. Świergoczący Jenson ogłosił zaraz po przylocie na swoim Twitterze, iż różnica czasu daje się we znaki, ale kto by się tym przejmował, gdy na zewnątrz ma 30 stopni i piękny widok wybrzeża. Wyjątkowo ładne o tej porze roku to wybrzeże, prawda Jens? My idziemy na podwórze pompować basen...

Co nie zmienia faktu, że zabrał. No zabrał. Cóż, Formuła ma teraz letnią przerwę, kwestią czasu były zatem takie zdjęcia. Jens i Jessica w ramach przedłużonych celebracji węgierskiego zwycięstwa w dwusetnym w karierze kierowcy Grand Prix, wybrali się na romantyczny wypad na Hawaje. Chociaż nie wiemy, gdzie dostrzegamy ten romantyzm w zdjęciach z rurą:

Wierzmy im na słowo - świergoczący Jenson ogłosił zaraz po przylocie na swoim twitterze, iż różnica czasu daje się we znaki, ale kto by się tym przejmował, gdy na zewnątrz ma 30 stopni i piękny widok wybrzeża.

Wyjątkowo ładne o tej porze roku to wybrzeże, prawda Jens?

A więcej plażowych zdjęć pary znajdziecie tutaj. My i idziemy na podwórze pompować basen.

Więcej o: