Novak Djokovic jest czarujący, po prostu czarujący

Na tyle, że taki właśnie niewinny tytuł nadałyśmy tekstowi, w którym znajdziecie materiał filmowy z tenisistą robiącym striptiz.

Novak Djokovic jest czarujący ...i robi striptiz w programie Conana O'Briana Novaka wystąpił w programie amerykańskiego komika i prezentera Conana O'Briana, po obejrzeniu którego wniosek nasuwa się jeden: Novak Dkokovic jest idealny. Novaka wystąpił w programie amerykańskiego komika i prezentera Conana O'Briana, po obejrzeniu którego wniosek nasuwa się jeden: Novak Dkokovic jest idealny. Nigdy nie sadziłyśmy, że napiszemy tak o kimś, kto nosi białe spodnie, a jednak. Nole świetnie wygląda, ma ładną koszulę i opaleniznę, jest wyluzowany, naturalny, bystry, zabawny i w ogóle. (Jesteśmy pewne, że gdybyśmy pokazały to wideo naszym matkom, poprosiłby nas, żebyśmy takiego właśnie zięcia-wannabe przyprowadziły kiedyś do domu). Pytanie tylko, czy pokazywać, czy nie pokazywać im momentu, kiedy Novak opowiada jak to został kiedyś wrobiony w striptiz?

Ale po kolei. Jo podesłała nam występ Novaka w programie amerykańskiego komika i prezentera Conana O'Briana, po obejrzeniu którego wniosek nasuwa się jeden: Novak Dkokovic jest idealny. Nigdy nie sadziłyśmy, że napiszemy tak o kimś, kto nosi białe spodnie, a jednak. Nole świetnie wygląda, ma ładną koszulę i opaleniznę, jest wyluzowany, naturalny, bystry, zabawny i w ogóle. (Jesteśmy pewne, że gdybyśmy pokazały to wideo naszym matkom, poprosiłby nas, żebyśmy takiego właśnie zięcia-wannabe przyprowadziły kiedyś do domu).

Pytanie tylko, czy pokazywać, czy nie pokazywać im momentu po 4 minucie, kiedy Novak opowiada jak to został kiedyś wrobiony w striptiz?

Jak myślicie?