Łukasz Żygadło ma fajne bicepsy

Takiego wstrząsającego odkrycia dokonałyśmy przeglądając najnowsze zdjęcia ze Spały.

Łukasz Żygadło ma fajne bicepsy Takiego odkrycia dokonałyśmy przeglądając najnowsze zdjęcia ze Spały Dzięki zdjęciom umieszczonym na oficjalnej stronie ośrodka w Spale, mogłyśmy dokonać wstrząsającego odkrycia. Łukasz Żygadło ma... boskie bicepsy. It's official Jak wiecie na pewno, siatkarska kadra już od tygodnia przebywa w Spale, gdzie pod czujnym okiem trenera Anastasiego przygotowuje się do kolejnych czekających ją wyzwań (mówiąc po polsku: mistrzostw Europy). W sobotę siatkarzy spotkała, co prawda wątpliwa, rozrywka w postaci wyprawy do Warszawy na nagranie występu w programie śniadaniowym, w którym Łukasz Żygadło opowiadał, dlaczego nie został strażakiem. Tymczasem my na oficjalnej stronie ośrodka w Spale odnalazłyśmy coś ciekawego... Przeglądamy sobie zdjęcia, przeglądamy, i nic nie rzuca nam się na nich w oczy tak, jak umięśnione, a przy tym smukłe ramiona Łukasz Żygadło... Dlaczego o tym telewizja nie trąbi!?

Jak wiecie na pewno, siatkarska kadra już od tygodnia przebywa w Spale, gdzie pod czujnym okiem trenera Anastasiego przygotowuje się do kolejnych czekających ją wyzwań (mówiąc po polsku: mistrzostw Europy). W sobotę siatkarzy spotkała, co prawda, (wątpliwa) rozrywka w postaci wyprawy do Warszawy na nagranie występu w programie śniadaniowym, w którym Łukasz Żygadło opowiadał, dlaczego nie został strażakiem, ale laba się skończyła, czas na powrót do treningu.

Zobacz jak siatkarze radzili sobie  w Dzień Dobry TVN

A my, dzięki weronice, która zalinkowała nam oficjalna stronę ośrodka w Spale, możemy zaglądać na halę. Przeglądamy sobie te zdjęcia, przeglądamy, i nic nie rzuca nam się na nich w oczy tak, jak umięśnione a przy tym smukłe ramiona Łukasz Żygadło. Sam rozgrywający zdaje się podzielać nasz zachwyt:

A więcej zdjęć ze Spały do obejrzenia na stronie ośrodka.