Jeśli przegapiłyście występ siatkarzy w TVN, nic straconego

Jeśli chcecie obejrzeć go jeszcze raz, również.

Zdanie tytułowe pisałyśmy z myślą o tym, że na całe szczęście strona Dzień Dobry TVN, który w sobotni poranek gościł polską reprezentację siatkarzy, udostępniła zapis wideo wizyty, ale tak na dobrą sprawę, wyrażenie "nic straconego" mogłoby odnosić się również do jego zawartości.

Cóż, stacja TVN słynie ze swojej znajomości polskiego sportu, więc zaskoczeń nie było. Zupełny brak orientacji w temacie i czerstwe żarty - odfajkowane. Irytujące i nieustanne kręcenie się wokół tematyki uwielbienia kobiet, młodych kibicek, żon i kochanek - jest. (Przynajmniej dostałyśmy wygłoszoną z pełną stanowczością deklaracje od Zibiego, że w najbliższej przyszłości nie planuje zmiany stanu cywilnego.) (Mamy nadzieję, że słynna blondynka z sektora E nie ma w domu telewizora).

I doprawdy, myślcie co chcecie o naszych predyspozycjach reporterskich, ale, litości, pytania "Zostałeś najlepiej punktującym zawodnikiem finałów Ligi Światowej, co to oznacza", nie zadałybyśmy. NIGDY. (I nie wyglądamy jak Beata z Klanu).

No dobra, wystarczy tych narzekań, fajnie, że zaprosili siatkarzy i mogłyśmy popatrzeć nań i posłuchać w niecodziennym wydaniu. W pierwszej części programu całość reprezentacji gościła w czymś jakby kawiarence, gdzie była dostępna dla wszystkich, a rezolutny redaktor przeprowadził krótkie rozmowy z trenerem, Łukaszem Żygadło i Zbyszkiem Bartmanem. Na kanapach w studiu zasiedli i dzielnie pytania prowadzących znosili Piotrek Gruszka, Igła i Bartek Kurek, część reprezentantów przyglądała się temu z rozbawieniem ze stolika nieopodal, a część najbardziej wygłodzona zajęła się pałaszowaniem w kuchni. A wszystko to do obejrzenia pod tym linkiem.

Ej. Trzeba było powiedzieć, że będą rozdawać TE plakaty.