Konkurs Red Bull X-Fighters rozstrzygnięty

Wiemy już kto pojedzie do Poznania i spotka się z Robbie Maddisonem, choć wyłonienie zwycięzcy okazało się arcytrudnym zadaniem.

Tak, pewnie pomyślicie, że to taka utarta, grzecznościowa formułka konkursowa, ale klniemy się na różowość naszego serwisu - że zwłaszcza ostatniego dnia przyszło do nas tyle interesujących, pomysłowych, pracochłonnych, pieczołowicie wykonanych i ładnych prac, że wybór tej zwycięskiej naprawdę nie był łatwy, i gdybyśmy miały więcej biletów do rozdania i więcej Robbie Maddisonów do spotkania to z chęcią obdzieliłybyśmy nimi więcej uczestniczek.

Najciekawsze prace możecie oglądać w naszej galerii (i naprawdę - bardzo, bardzo żałujemy, że mogłyśmy nagrodzić tylko jedną) a po burzliwych naradach, nieprzespanych nocach i setkach wyrwanych z głowy włosów postanowiłyśmy przyznać główną nagrodę Oli_7, za poniższe arcydzieło:

zwycięska praca w ciachowym konkursie Red Bull X-Fighters


Laureatce serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt na nasz adres mailowy, i jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy serdecznie pozostałym uczestniczkom (i uczestnikom) - Wasze prace były świetne i naprawdę żałujemy, że nie mamy więcej nagród. Dzięki, jesteście super!