Sport.pl

W Ekwadorze mają drugą ligę? Spytaj Milenium Zakłady Bukmacherskie

Druga liga ekwadorska, młodzieżowe rozgrywki w Rosji czy kobieca rywalizacja w Brazylii - te zakątki piłkarskich emocji nie są obce dla operatora Milenium Zakłady Bukmacherskie. Ostatnio poszerzył swoją ofertę o właśnie takie wynalazki.

Milenium z nową ofertą

Druga liga ekwadorska w piłce nożnej - zna ją każdy kibic w Polsce. A tak na poważnie, większości kibiców Ekwador kojarzy się z porażką reprezentacji Polski przeciwko tejże ekipie na mundialu 2006. To była kompromitacja. Milenium tego jednak nie rozpamiętuje i dodaje do oferty możliwość obstawienia tamtejszych, drugoligowych rozgrywek.


Źródło: www.milenium.pl

Geograficznie trochę nam tam daleko, więc nie podejrzewamy, aby ktokolwiek z kraju nad Wisłą był na meczu w Ekwadorze. Inaczej sprawa przedstawia się w przypadku Czech. Milenium idzie o krok dalej i dodaje do oferty TRZECIĄ (!) ligę czeską.

Żeby za długo nie było tak europejsko, to przejdźmy teraz do możliwości obstawiania kobiecej ligi w Brazylii. Płeć piękna w Ameryce Południowej jest szczególnie piękna, więc kto wie, może kolejnym posunięciem będzie udostępnienie także transmisji na żywo? Tak czy inaczej, powyższe przykłady pokazują, że Milenium z pewnością nie stoi w miejscu, lecz rozwija się i zaskakuje swoich użytkowników.

Milenium Zakłady Bukmacherskie - tutaj możesz zobaczyć pełną ofertę bukmachera

Milenium Zakłady Bukmacherskie od dawna

Bardziej doświadczeni gracze na pewno pamiętają Milenium. To jeden z pierwszych bukmacherów, których zaczął stawiać swoje punkty stacjonarne. Następnie dodał możliwość obstawiania przez Internet, a teraz toczy bój z niezwykle wymagającą konkurencją na polskim rynku zakładów bukmacherskich.

Dodanie nowych lig to nie jedyna innowacja operatora Milenium Zakłady Bukmacherskie w ostatnim czasie. Bukmacher dodał także nową metodę płatności dla graczy. Jest to BLIK, czyli sposób pozwalający płacić szybkim kodem za pośrednictwem aplikacji mobilnej banku. BLIK w ostatnim czasie zdobył sporą popularność, a możliwość używania go w Milenium na pewno usprawni wpłaty graczom.

Na stronie internetowej operatora możemy oczywiście obstawiać także klasyczne ligi piłkarskie, takie jak Ekstraklasa, Premier League, La Liga, Serie A czy Bundesliga. To samo tyczy się tenisa, hokeja, siatkówki i innych wiodących sportów na świecie.

Zakłady sportowe w Milenium można typować również za pośrednictwem aplikacji mobilnej bukmachera, co stanowi duże ułatwienie dla tych bardziej smartfonowych klientów.

Należy jednak pamiętać, że mimo dostępnych udogodnień, nie można dać ponieść się emocjom - nadmierne zaangażowanie w grę może być niebezpieczne, dlatego należy podchodzić do tej aktywności z dystansem i mieć na uwadze, że zakłady bukmacherskie w Polsce skierowane są wyłącznie do osób pełnoletnich.

Uwaga! W Polsce zgodne z prawem jest wyłącznie korzystanie z usług bukmacherów zaakceptowanych przez Ministerstwo Finansów - jednym z nich jest firma Milenium Zakłady Bukmacherskie (zezwolenie z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599). Udział w nielegalnych zakładach bukmacherskich jest zakazany i surowo karany. Uczestnictwo w grach hazardowych wiąże się z ryzykiem.

Zdj. główne: www.pixabay.com