Totolotek i legalny bukmacher - czy te stwierdzenia idą w parze?

Są w Polsce zakłady bukmacherskie, których nikomu nie trzeba przedstawiać i Totolotek jest jednym z nich. Jest to w końcu najstarszy polski bukmacher i jeden z czołowych, jeżeli chodzi o popularność wśród graczy. Ta popularność nie bierze się znikąd - zadowoleni klienci, bogata oferta, bonusy to niektóre z czynników, które stanowią o marce Totolotka. Jest jeszcze jedna, najważniejsza kwestia, czyli status ,,legalnego bukmachera". Jak to się stało, że słowa Totolotek i ,,legalny bukmacher" idą ze sobą w parze i co to de facto oznacza?

Nielegalny czy legalny bukmacher - oto jest pytanie

Wybór bukmachera to kwestia, przed którą staje wielu typerów. Czynników, których trzeba wziąć pod uwagę, jest wiele: od oferty, przez bonusy aż do metod płatności i wiele, wiele więcej. Tym, co łączy wszystkie zakłady bukmacherskie w Polsce, jest fakt, że działają one zgodnie z prawem i funkcjonują pod nazwą ,,legalnych bukmacherów".

Kim (lub czym) jest taki legalny bukmacher?

Legalny bukmacher to ten, który otrzymał licencję od Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów bukmacherskich na terenie Polski przez Internet lub w punktach stacjonarnych. Wraz z nowelizacją ,,Ustawy o grach hazardowych" w 2017 roku z naszego kraju zniknęły spółki, które nie spełniły wymogów, aby taką zgodę otrzymać. Grono bukmacherów zostało zmniejszone, a zostały tylko ci, które działają zgodnie z wymogami Ministerstwa, a zatem korzystanie z nich jest w pełni bezpiecznie i - jak sama nazwa wskazuje - legalne.

Taki ,,legalny bukmacher":

- posiada siedzibę na terenie Polski,
- przestrzega prawa po nowelizacji ,,Ustawy o grach hazardowych",
- nie znajduje się w Rejestrze Domen Zakazanych,
- rozlicza się ze swojej działalności w Polsce.

Szukając zakładu bukmacherskiego dla siebie, ta ,,legalność" to kwestia, na którą w pierwszej kolejności powinieneś zwrócić uwagę. I oczywiście pamiętaj, że obstawianie to tylko dodatek do oglądania sportu; dodatek, który zarezerwowany jest dla osób dorosłych.

Czy Totolotek to legalny bukmacher?

Oczywiście, że Totolotek jest legalnym bukmacherem. Bez tego nie mógłby oferować zakładów wzajemnych na terenie Polski i nie byłby po prostu bukmacherem, a jest i to jednym z najpopularniejszych w Polsce. Teraz już wiesz, że obstawianie w Totolotku jest w pełni zgodne z polskim prawem. W tym aspekcie można wyróżnić dwie daty: 1992 i 2013 rok. Ta pierwsza data to moment, w którym Totolotek został założony i zaczął swoją działalność na polskim rynku bukmacherskim. Druga jest jednak równie ważna, bo dokładnie 20 czerwca 2013 roku Totolotek uzyskał licencję na bycie bukmacherem w internecie, co tylko pokazuje, że jest spółką rozwijającą się i idącą z trendami, jednocześnie utrzymującą jakość i wysoki standard oferowanych usług.

Totolotek S.A. urządza zakłady wzajemne bukmacherskie oraz totalizatora sportowego za pośrednictwem sieci Internet na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dnia 20.06.2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem i karany. Zakaz gry dla osób poniżej 18 roku życia.


Totolotek, czyli wytrawny gracz na polskim rynku

Totolotek to najstarszy polski zakład bukmacherski i nie powinno dziwić, że ma za sobą grono lojalnych klientów. W wielu przypadkach po prostu się przyzwyczajamy i trwamy przy jednej rzeczy, bojąc się zmiany. W przypadku tego bukmachera tak nie jest, bo gracze zostają, gdyż po prostu warto. Produkt oferowany przez Totolotka jest prima sort. Wszystkie cechy bledną jednak przy jednej, czyli statusie ,,legalnego bukmachera". To jest klucz do sukcesu zakładu bukmacherskiego, pewna baza, która pozwala na kolejne działania umacniające pozycję operatora na rynku.