Sport.pl rusza pomagać

Dzięki aplikacji Samsung Hope Relay każdy aktywny fizycznie może raz dziennie wpłacić złotówkę na konto fundacji SOS Wioski Dziecięce. Im więcej ruszających się i korzystających z aplikacji, tym więcej pieniędzy na wakacje dla dzieci. Dlatego redakcja Sport.pl postanowiła stworzyć drużynę aktywnych.
Samsung Hope Relay to jedyna aplikacja, dzięki której jeden kilometr dziennie przebyty przez korzystającą z niej osobę pomaga dzieciom z SOS Wiosek Dziecięcych wyjechać na wakacje. Jak to działa? W skrócie - instalujesz aplikację (kliknij tutaj), zakładasz profil, wciskasz start, ruszasz się i zarabiasz pieniądze!

Więcej o aplikacji znajdziesz tutaj - KLIK

Aplikacja jest prosta i przejrzysta, a jej głównym celem jest zmobilizowanie Polaków do ruchu i zbieranie pieniędzy na cele charytatywne. Żeby to ułatwić, Samsung Hope Relay udostępnił możliwość zakładania zespołów. Redakcja Sport.pl stworzyła drużynę, bo trenowanie jest zdecydowanie łatwiejsze i przyjemniejsze, gdy robi się to z innymi, a przede wszystkim w grupie łatwiej jest zarobić na wakacje dla dzieci. Każdy kilometr, jaki pokonają członkowie naszej grupy będzie automatycznie dodawany do całościowego wyniku drużyny Sport.pl! W aplikacji możesz sprawdzić, ile zarobiliśmy :D

Obecnie nasza drużyna liczy siedem osób (ciągle rośnie!) i jest mieszanką aktywnych regularnie z tymi ruszającymi się od święta. Ania (poczytaj o jej przygotowaniach do maratonu), Magda czy Przemek ćwiczą często i są naszą największą nadzieją na dobry wynik, ale mniej aktywni na co dzień (Dominik czy Łukasz) obiecują, że każdego dnia pokonają przynajmniej kilometr!

A teraz apel: stwórzcie swoją drużynę i stańcie z nami w szranki! Co jakiś czas będziemy zamieszczali na portalu relację z naszych osiągnięć, sprawdźcie, czy jesteście w stanie nas pobić.

Pamiętajcie - ktokolwiek będzie lepszy, prawdziwymi zwycięzcami będą dzieci!